LAJMI I FUNDIT:
Theo Walcott

Theo Walcott

73 Artikuj

Info

Theo James Walcott është futbollist anglez i lindur më 16 mars 1989.

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
Pesë transferimet më të qëlluara të Arsenalit në afatin kalimtar të janarit – Topçinjtë kanë arsye për investim

Pesë transferimet më të qëlluara të Arsenalit në afatin kalimtar të janarit – Topçinjtë kanë arsye për investim

Premier League
Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Transferimet më të mira dhe më të këqija të Arsenalit në afatin e janarit

Premier League
Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Ndërkombëtare
Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Premier League
Kur shkëlqimi zgjatë shumë pak – lojtarët e mbivlerësuar ndër vite nga James e Januzaj te Balotelli

Kur shkëlqimi zgjatë shumë pak – lojtarët e mbivlerësuar ndër vite nga James e Januzaj te Balotelli

Ndërkombëtare
Everton 0-0 Livepool: Notat e lojtarëve, Van Dijk në nivel

Everton 0-0 Livepool: Notat e lojtarëve, Van Dijk në nivel

Premier League
Arsenal 2-0 Everton: Cech ylli, paraqitje e mirë nga Xhaka e Mustafi

Arsenal 2-0 Everton: Cech ylli, paraqitje e mirë nga Xhaka e Mustafi

Premier League
Dhjetë lojtarët që e arritën shpejtësinë më të madhe në Ligën Premier këtë sezon

Dhjetë lojtarët që e arritën shpejtësinë më të madhe në Ligën Premier këtë sezon

Premier League
Formacioni me lojtarët më të mirë që i ka udhëhequr Wenger te Arsenali

Formacioni me lojtarët më të mirë që i ka udhëhequr Wenger te Arsenali

Premier League
Wenger: Walcott dhe Giroud u larguan pa dëshirë nga Arsenali

Wenger: Walcott dhe Giroud u larguan pa dëshirë nga Arsenali

Premier League
Dhjetë transferimet më të shtrenjta të janarit – Coutinho i pari, Carillo i dhjeti (Foto)

Dhjetë transferimet më të shtrenjta të janarit – Coutinho i pari, Carillo i dhjeti (Foto)

Ndërkombëtare
Statistikë që tregon se Aubameyang lë prapa cilindo lojtar të Arsenalit

Statistikë që tregon se Aubameyang lë prapa cilindo lojtar të Arsenalit

Premier League
Walcott flet si lojtar i Evertonit: Do të angazhohem që klubi të ngritet në një nivel tjetër (Video)

Walcott flet si lojtar i Evertonit: Do të angazhohem që klubi të ngritet në një nivel tjetër (Video)

Premier League
Evertoni kompleton transferimin e Theo Walcottit

Evertoni kompleton transferimin e Theo Walcottit

Premier League
Arsenali ia vendos çmimin Walcottit

Arsenali ia vendos çmimin Walcottit

Premier League
Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Lojtarët e Arsenalit garojnë se kush e ka goditjen më të fortë – Holding i pari, Xhaka del më i fortë se Mustafi (Video)  

Premier League
Walcott vendos të largohet nga Arsenali, drejt rikthimit në Southampton

Walcott vendos të largohet nga Arsenali, drejt rikthimit në Southampton

Premier League
Arsenali i shënon edhe dy gola të shpejt BATE-s me Walcottin dhe Wilsheren (Video)

Arsenali i shënon edhe dy gola të shpejt BATE-s me Walcottin dhe Wilsheren (Video)

Liga e Evropës
Wenger: Tre lojtarë kërkojnë largimin, por nuk do t’i lëshoj

Wenger: Tre lojtarë kërkojnë largimin, por nuk do t’i lëshoj

Premier League
Walcott kërkon largimin në huazim, tri klube angleze pas tij

Walcott kërkon largimin në huazim, tri klube angleze pas tij

Premier League
Interi pas Walcottit

Interi pas Walcottit

Premier League
Fitore e lehtë e Arsenalit në Bjellorusi (Video)

Fitore e lehtë e Arsenalit në Bjellorusi (Video)

Liga e Evropës
Tre gola të shpejtë në Bjellorusi, Arsenal shënon dy herë vendasit kundërpërgjigjën me një gol (Video)

Tre gola të shpejtë në Bjellorusi, Arsenal shënon dy herë vendasit kundërpërgjigjën me një gol (Video)

Liga e Evropës