LAJMI I FUNDIT:

Troy Deeney

14 Artikuj

Arsenali jashtë zonës evropiane, Watfordi bie nga elita

Arsenali jashtë zonës evropiane, Watfordi bie nga elita

Premier League
Kapiteni i Watfordit nuk pranon të kthehet në stërvitje

Kapiteni i Watfordit nuk pranon të kthehet në stërvitje

Premier League
Pas 28 javësh në Ligën Premier, Liverpooli pëson humbjen e parë në këtë sezon dhe atë nga Watfordi

Pas 28 javësh në Ligën Premier, Liverpooli pëson humbjen e parë në këtë sezon dhe atë nga Watfordi

Premier League
Dy gabime nga United dhe Watford merr tri pikë të mëdha në Ligën Premier

Dy gabime nga United dhe Watford merr tri pikë të mëdha në Ligën Premier

Premier League
Watford 0-3 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve

Watford 0-3 Liverpool, nota e Shaqirit dhe të tjerëve

Premier League
Watford 2-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, fantastik Xhaka (Foto)

Watford 2-1 Arsenal: Notat e lojtarëve, fantastik Xhaka (Foto)

Premier League
Kur Joshua bllokoi makinën e goditjeve teksa garonte me yllin e Watforidit (Video)

Kur Joshua bllokoi makinën e goditjeve teksa garonte me yllin e Watforidit (Video)

Boks
Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Mustafi pjesë e formacionit të dështakëve të Ligës Premier për javën e 28-të (Foto)

Mustafi pjesë e formacionit të dështakëve të Ligës Premier për javën e 28-të (Foto)

Premier League
Watford shokon Arsenalin, i shënon dy gola për tre minuta (Video)

Watford shokon Arsenalin, i shënon dy gola për tre minuta (Video)

Premier League
Lojtarët me më së shumti faulle në Ligën Premier, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Lojtarët me më së shumti faulle në Ligën Premier, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Arbios Kryeziu
Para katër vitesh ishte në burg, ndërsa tani bashkëlojtari i Behramit te Watfordi i blen nënës veturë luksoze për ditëlindje (Foto)

Para katër vitesh ishte në burg, ndërsa tani bashkëlojtari i Behramit te Watfordi i blen nënës veturë luksoze për ditëlindje (Foto)

Premier League
Refuzohen milionat e Leicesterit

Refuzohen milionat e Leicesterit

Premier League
Leicester pas Deeneyt

Leicester pas Deeneyt

Premier League