LAJMI I FUNDIT:
Shkodran Mustafi

Shkodran Mustafi

640 Artikuj

Formacioni me lojtarët që mund të transferohen me parametra zero në janar – përfshihet një shqiptar

Formacioni me lojtarët që mund të transferohen me parametra zero në janar – përfshihet një shqiptar

Ndërkombëtare
Shkodran Mustafi lidhet me një kalim te gjiganti i Serie A

Shkodran Mustafi lidhet me një kalim te gjiganti i Serie A

Serie A
Gol në ligat kryesore në Evropë, Rudiger ka barazuar rekordin e Mustafit

Gol në ligat kryesore në Evropë, Rudiger ka barazuar rekordin e Mustafit

La Liga
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Cak i plaçkitësve derisa ishte në shtëpi – Shkodran Mustafi përjeton tmerrin

Cak i plaçkitësve derisa ishte në shtëpi – Shkodran Mustafi përjeton tmerrin

La Liga
Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Shkodran Mustafi gjen golin e parë në La Liga me Levanten, shënon ndaj Real Betisit pas asistimit të Enis Bardhit

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në La Liga me Levanten, shënon ndaj Real Betisit pas asistimit të Enis Bardhit

La Liga
Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Ndërkombëtare
Fjalët e Shkodran Mustafit pas kalimit te Levante: Nuk kam talent, por jam punëtor i madh

Fjalët e Shkodran Mustafit pas kalimit te Levante: Nuk kam talent, por jam punëtor i madh

La Liga
Zyrtare: Shkodran Mustafi arrin marrëveshje Levanten

Zyrtare: Shkodran Mustafi arrin marrëveshje Levanten

La Liga
Mustafi drejt kthimit në Itali

Mustafi drejt kthimit në Itali

Serie A
Manolas drejt largimit, Napoli interesohet për Shkodran Mustafin

Manolas drejt largimit, Napoli interesohet për Shkodran Mustafin

Serie A
Mustafi shumë afër rikthimit në Itali, në bisedime me Torinon

Mustafi shumë afër rikthimit në Itali, në bisedime me Torinon

Bundesliga
Mourinho po kërkon mbrojtës, Mustafi mund të transferohet te Roma

Mourinho po kërkon mbrojtës, Mustafi mund të transferohet te Roma

Serie A
Levante nuk ia plotëson kushtet Mustafit, shqiptari drejt Genoas

Levante nuk ia plotëson kushtet Mustafit, shqiptari drejt Genoas

Serie A
Shkodran Mustafi pranë rikthimit në Serie A, në bisedime të avancuara me Genoan

Shkodran Mustafi pranë rikthimit në Serie A, në bisedime të avancuara me Genoan

Serie A
E ardhmja e Mustafit ende e paqartë, mbrojtësi shqiptar ka katër oferta

E ardhmja e Mustafit ende e paqartë, mbrojtësi shqiptar ka katër oferta

Bundesliga
Mustafi mund të transferohet në Turqi, në bisedime me dy skuadra të mëdha

Mustafi mund të transferohet në Turqi, në bisedime me dy skuadra të mëdha

Ndërkombëtare
Zyrtare: Shkodran Mustafi do të largohet nga Schalke

Zyrtare: Shkodran Mustafi do të largohet nga Schalke

Bundesliga
Shkodran Mustafi dëshiron të qëndrojë në Bundesliga edhe për shumë vite

Shkodran Mustafi dëshiron të qëndrojë në Bundesliga edhe për shumë vite

Bundesliga
Mustafi rezulton përsëri negativ, tani në pritje të debutimit me Schalken

Mustafi rezulton përsëri negativ, tani në pritje të debutimit me Schalken

Bundesliga
Mustafi parashikon ndeshjet e xhiros së 20-të në Bundesliga, befason me disa nga rezultatet

Mustafi parashikon ndeshjet e xhiros së 20-të në Bundesliga, befason me disa nga rezultatet

Bundesliga
Mustafi në izolim, shtyhet debutimi me Schalken

Mustafi në izolim, shtyhet debutimi me Schalken

Bundesliga
Arsenali falënderon Mustafin edhe për angazhimin e tij jashtë fushës

Arsenali falënderon Mustafin edhe për angazhimin e tij jashtë fushës

Ndërkombëtare