LAJMI I FUNDIT:
Arsenal

Arsenal

8177 Artikuj

Pas humbjeve të Arsenalit dhe Liverpoolit – super kompjuteri i “Opta” ndryshon shanset për fituesin e Ligës Premier

Pas humbjeve të Arsenalit dhe Liverpoolit – super kompjuteri i “Opta” ndryshon shanset për fituesin e Ligës Premier

Premier League
“Kjo është tronditëse”, tifozët e Arsenalit të zemëruar me mënyrën se si Zinchenko shkatërroi strukturën mbrojtëse kundër Aston Villas

“Kjo është tronditëse”, tifozët e Arsenalit të zemëruar me mënyrën se si Zinchenko shkatërroi strukturën mbrojtëse kundër Aston Villas

Premier League
Rice nuk dorëzohet: Do të luftojmë deri në fund për titullin

Rice nuk dorëzohet: Do të luftojmë deri në fund për titullin

Premier League
“Në çdo kampionat tjetër do të krijoja distancë” – Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t’ia marrë titullin Cityt

“Në çdo kampionat tjetër do të krijoja distancë” – Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t’ia marrë titullin Cityt

Premier League
Aston Villa trondit Arsenalin në Emirates: Man City është lider në Ligën Premier

Aston Villa trondit Arsenalin në Emirates: Man City është lider në Ligën Premier

Premier League
Jorginho tanimë ka vendosur se ku do të luajë sezonin e ri

Jorginho tanimë ka vendosur se ku do të luajë sezonin e ri

Premier League
Zbulohet foto e tyre në Spanjë, Arteta po e emëron ndihmës të tij ish-mbrojtësin e Manchester United

Zbulohet foto e tyre në Spanjë, Arteta po e emëron ndihmës të tij ish-mbrojtësin e Manchester United

Premier League
Alarmohen skuadrat e mëdha angleze, Brentford ulë për 42 milionë euro çmimin e Ivan Toneyt

Alarmohen skuadrat e mëdha angleze, Brentford ulë për 42 milionë euro çmimin e Ivan Toneyt

Premier League
Po shkëlqen te Leverkuseni, tre gjigantët evropianë duan transferimin e Grimaldos

Po shkëlqen te Leverkuseni, tre gjigantët evropianë duan transferimin e Grimaldos

Bundesliga
Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Serie A
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

Premier League
Fabregas këshillon Arsenalin se si ta dominojë Anglinë për vite me vetëm një kusht

Fabregas këshillon Arsenalin se si ta dominojë Anglinë për vite me vetëm një kusht

Premier League
Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Harry Kane i ndërpritet intervista nga tifozët e Arsenalit, ata e thumbojnë keq duke e përmendur Granit Xhakën

Harry Kane i ndërpritet intervista nga tifozët e Arsenalit, ata e thumbojnë keq duke e përmendur Granit Xhakën

Liga e Kampionëve
Arsenalit i jepet një avantazh krucial në garën për titullin e Ligës Premier

Arsenalit i jepet një avantazh krucial në garën për titullin e Ligës Premier

Premier League
Tuchel shpërthen për skandalin e penalltisë, zbulon edhe fjalët që gjyqtari ia the futbollistëve të Bayernit

Tuchel shpërthen për skandalin e penalltisë, zbulon edhe fjalët që gjyqtari ia the futbollistëve të Bayernit

Liga e Kampionëve
Arteta flet për rastin diskutabil të Sakas dhe barazimin me Bayernin

Arteta flet për rastin diskutabil të Sakas dhe barazimin me Bayernin

Liga e Kampionëve
Gabimi skandaloz i gjyqtarit: Mbrojtësi i Arsenalit e kapi topin me dorë në zonë dhe nuk u akordua penallti

Gabimi skandaloz i gjyqtarit: Mbrojtësi i Arsenalit e kapi topin me dorë në zonë dhe nuk u akordua penallti

Liga e Kampionëve
Harry Kane vendosi rekord mahnitës me golin kundër Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Harry Kane vendosi rekord mahnitës me golin kundër Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Arsenal 2-2 Bayern Munich

Notat e lojtarëve: Arsenal 2-2 Bayern Munich

Liga e Kampionëve
Rezultat pozitiv nga Bayerni në “Emirates”, gjithçka vendoset në “Allianz Arena”

Rezultat pozitiv nga Bayerni në “Emirates”, gjithçka vendoset në “Allianz Arena”

Liga e Kampionëve
Harry Kane shënon një nga penalltitë më “të ftohta” ndonjëherë

Harry Kane shënon një nga penalltitë më “të ftohta” ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Bayern Munich i shënon Arsenalit në Emirates

Bayern Munich i shënon Arsenalit në Emirates

Liga e Kampionëve