LAJMI I FUNDIT:
“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

Premier League
Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Premier League
Max Allegri tregon se sa pikë i duhen Juventusit që të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Max Allegri tregon se sa pikë i duhen Juventusit që të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Serie A
“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

Serie A
Barcelona merr tri pikë të mëdha si mysafir i Cadiz

Barcelona merr tri pikë të mëdha si mysafir i Cadiz

La Liga
Milot Rashica dhe Ernest Muçi mbeten pa trajner, Besiktas shkarkon Fernando Santos

Milot Rashica dhe Ernest Muçi mbeten pa trajner, Besiktas shkarkon Fernando Santos

Ligat tjera
Rabiot paralajmëron se mund të mos jetë në Juventus sezonin e ardhshëm

Rabiot paralajmëron se mund të mos jetë në Juventus sezonin e ardhshëm

Serie A
Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

La Liga
Dan Burn u dërgon një mesazh tifozëve të shurdhër të Newcastle, një vajzë një tribuna ishte shumë e lumtur me gjestin e mbrojtësit

Dan Burn u dërgon një mesazh tifozëve të shurdhër të Newcastle, një vajzë një tribuna ishte shumë e lumtur me gjestin e mbrojtësit

Premier League
Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Premier League
Katër gola mes Bournemouth dhe Man Utd, katër ndeshje radhazi pa fitore për ‘Djajtë e Kuq’

Katër gola mes Bournemouth dhe Man Utd, katër ndeshje radhazi pa fitore për ‘Djajtë e Kuq’

Premier League
Mjafton një super gol i Tchouamenit, Real Madridi i afrohet titullit kampion

Mjafton një super gol i Tchouamenit, Real Madridi i afrohet titullit kampion

La Liga
Nuk ka fitues në “Derby della Mole”, Torino dhe Juventusi ndajnë pikët në ndeshjen e tensionuar

Nuk ka fitues në “Derby della Mole”, Torino dhe Juventusi ndajnë pikët në ndeshjen e tensionuar

Serie A
Djokovic mallkon, bërtet dhe në fund shanë një tifoz – ai eliminohet në gjysmëfinale të Monte Carlos

Djokovic mallkon, bërtet dhe në fund shanë një tifoz – ai eliminohet në gjysmëfinale të Monte Carlos

Tenis
Prokurori kërkon arrestimin e Akil Gjakovës për dhunë ndaj bashkëshortes

Prokurori kërkon arrestimin e Akil Gjakovës për dhunë ndaj bashkëshortes

Xhudo
Chelsea kishte humbje marramendëse prej 290 milionë euro – po përpiqet t’i shpëtojë dënimit duke e shitur hotelin te pronarët e klubit

Chelsea kishte humbje marramendëse prej 290 milionë euro – po përpiqet t’i shpëtojë dënimit duke e shitur hotelin te pronarët e klubit

Premier League
Paraqitja e mirë nuk shkoi deri në fund, Aro Muric me gafë të rëndë që i kushton me pikë Burnleyt

Paraqitja e mirë nuk shkoi deri në fund, Aro Muric me gafë të rëndë që i kushton me pikë Burnleyt

Premier League
Manchester City merr fitore me lehtësi ndaj Luton Town

Manchester City merr fitore me lehtësi ndaj Luton Town

Premier League
Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Brajan Gruda gjen golin e tretë në Bundesliga, shënon ndaj Hoffenhaim

Bundesliga
Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bundesliga
Fitojnë Shkupi dhe Gostivari, humb Voska nga Brera

Fitojnë Shkupi dhe Gostivari, humb Voska nga Brera

Supërliga
Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Superliga
Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Superliga