LAJMI I FUNDIT:
Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Ligue 1
Skena shqetësuese: Tifozi i Man Cityt u largua me barelë nga stadiumi i finales së Ligës së Kampionëve

Skena shqetësuese: Tifozi i Man Cityt u largua me barelë nga stadiumi i finales së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Përfundon pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit

Përfundon pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit

Liga e Kampionëve
Vazhdon mallkimi i finaleve për De Brynen – largohet në mesin e pjesës së parë pas lëndimit

Vazhdon mallkimi i finaleve për De Brynen – largohet në mesin e pjesës së parë pas lëndimit

Liga e Kampionëve
Gafa e transmetuesit anglez kur u publikua formacioni zyrtar i Man Cityt për finalen e Ligës së Kampionëve

Gafa e transmetuesit anglez kur u publikua formacioni zyrtar i Man Cityt për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Tifozët e Interit u detyruan ta ndryshonin koreografinë në minutat e fundit

Tifozët e Interit u detyruan ta ndryshonin koreografinë në minutat e fundit

Liga e Kampionëve
Klubi boshnjak ku Dzeko nisi karrierën i ka uruar fat në finalen e Ligës së Kampionëve me një foto nga fëmijëria

Klubi boshnjak ku Dzeko nisi karrierën i ka uruar fat në finalen e Ligës së Kampionëve me një foto nga fëmijëria

Liga e Kampionëve
Tjetër dështim i Adrianos: Ai duhej të komentonte finalen, po ishte në tri festa dhe humbi fluturimin e tij për Stamboll

Tjetër dështim i Adrianos: Ai duhej të komentonte finalen, po ishte në tri festa dhe humbi fluturimin e tij për Stamboll

Liga e Kampionëve
Një tym i dendur përfshinë stadiumin ku do luhet finalja e Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit

Një tym i dendur përfshinë stadiumin ku do luhet finalja e Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit

Liga e Kampionëve
Finalja e Ligës së Kampionëve: Formacionet zyrtare, Manchester City – Inter

Finalja e Ligës së Kampionëve: Formacionet zyrtare, Manchester City – Inter

Liga e Kampionëve
Kaos para finales së Ligës së Kampionëve: Tifozët detyrohet të vrapojnë në autostradën e bllokuar prej makinave

Kaos para finales së Ligës së Kampionëve: Tifozët detyrohet të vrapojnë në autostradën e bllokuar prej makinave

Liga e Kampionëve
Haaland rrëzohet në stërvitjen e fundit, në rrjetet sociale bëhet shaka se vetëm në këtë mënyrë mund të ndalet

Haaland rrëzohet në stërvitjen e fundit, në rrjetet sociale bëhet shaka se vetëm në këtë mënyrë mund të ndalet

Liga e Kampionëve
Florentino Perez i konfirmon tifozit se Real Madridi do ta transferojë Kylian Mbappen, por jo në këtë verë

Florentino Perez i konfirmon tifozit se Real Madridi do ta transferojë Kylian Mbappen, por jo në këtë verë

La Liga
Tifozi i Interit që u bë viral në vitin 2010 kthehet sërish në finale me aparatin e tij – a do t’i sjellë fat sërish skuadrës së tij

Tifozi i Interit që u bë viral në vitin 2010 kthehet sërish në finale me aparatin e tij – a do t’i sjellë fat sërish skuadrës së tij

Liga e Kampionëve
Vetëm një njeri ka mbetur te Interi nga finalja e tyre e fundit në Ligën e Kampionëve

Vetëm një njeri ka mbetur te Interi nga finalja e tyre e fundit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Barcelona rikthehet te Thomas Meunier

Barcelona rikthehet te Thomas Meunier

La Liga
Statistika të çmendura që i japin Interit shpresë kundër Manchester Cityt

Statistika të çmendura që i japin Interit shpresë kundër Manchester Cityt

Liga e Kampionëve
Inter – Man City: Futbollisti i vetëm që ka fituar Ligën e Kampionëve në Stamboll, do jetë edhe sonte i përfshirë në listën e lojtarëve

Inter – Man City: Futbollisti i vetëm që ka fituar Ligën e Kampionëve në Stamboll, do jetë edhe sonte i përfshirë në listën e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Pep Guardiola synon sonte të shkruajë historinë – një e arritur që nuk është parë deri më tani në futboll

Pep Guardiola synon sonte të shkruajë historinë – një e arritur që nuk është parë deri më tani në futboll

Liga e Kampionëve
Legjenda franceze kritikon Messin pas fjalëve për PSG-në: Si mundet të flasë kaq marrëzi?

Legjenda franceze kritikon Messin pas fjalëve për PSG-në: Si mundet të flasë kaq marrëzi?

Ligue 1
Askush nuk ka qenë favorit më i madh në finalen e Ligës së Kampionëve se sa Manchester City

Askush nuk ka qenë favorit më i madh në finalen e Ligës së Kampionëve se sa Manchester City

Liga e Kampionëve
Gareth Bale shfrenon fantazinë: Parashikon fitoren e çmendur të Man Cityt ndaj Interit

Gareth Bale shfrenon fantazinë: Parashikon fitoren e çmendur të Man Cityt ndaj Interit

Liga e Kampionëve
Man City dhe Inter luajnë sonte në stadiumin që u ndërtua për 350 milionë euro – aty është luajtur finalja më e çmendur e Ligës së Kampionëve

Man City dhe Inter luajnë sonte në stadiumin që u ndërtua për 350 milionë euro – aty është luajtur finalja më e çmendur e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Sheikh Mansour do ta ndjek finalen nga stadiumi – kjo është vetëm ndeshje e dytë për pronarin e Man Cityt që përcjell klubin nga afër

Sheikh Mansour do ta ndjek finalen nga stadiumi – kjo është vetëm ndeshje e dytë për pronarin e Man Cityt që përcjell klubin nga afër

Liga e Kampionëve