0Shares

Aktori i njohur për rolin e ‘Llukmanit’ në serialin “O Sa Mirë”, Ernest Zymberi, ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, pjesë e të cilës është edhe miku i tij ‘Qabi’ (që portretizohet nga aktori Ridvan Murati).

Në imazhin e postuar, ‘Llukmani’ shfaqet duke ia shkurtuar flokët mikut të tij.

Llukmani dhe Qabi (Instagram)

Fotografia duket të jetë pjesë e xhirimeve të ndonjë episodi të ri të hit serialit komik që padyshim se fansat mezi presin ta shohin.

E bukura ‘Xhesika’, mishërim i rolit të saj në skenat e episodit të ri (Foto/Video) E bukura ‘Xhesika’, mishërim i rolit të saj në skenat e episodit të ri (Foto/Video)

“O Sa Mirë” me secilin episod të ri po sjell situata mjaft të pëlqyeshme nga publiku që i pret me kërshëri episodet e reja.

Më poshtë mund ta rishikoni episodin e 109-të të kësaj komedie televizive që është shikuar afro gjysmë milioni herë vetëm dy ditë nga publikimi në kanalin zyrtar në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)