LAJMI I FUNDIT:

Ridvan Murati

16 Artikuj

Në ngjarjen vjetore për vlerësimin e ‘Artistëve më të mirë të vitit’ në Zvicër merr pjesë edhe aktori shqiptar Ridvan Murati

Në ngjarjen vjetore për vlerësimin e ‘Artistëve më të mirë të vitit’ në Zvicër merr pjesë edhe aktori shqiptar Ridvan Murati

Yjet
“Sha je be tu folën” ngërthen publikun para televizionit gjatë fundjavave – aktorët rrëfejnë suksesin e serialit humoristik

“Sha je be tu folën” ngërthen publikun para televizionit gjatë fundjavave – aktorët rrëfejnë suksesin e serialit humoristik

Butrint Avdyli
“Sha je be tu folën”, seriali më i ri vendor nis shumë shpejt transmetimin

“Sha je be tu folën”, seriali më i ri vendor nis shumë shpejt transmetimin

TV / Film
Aktori Ridvan Murati pjesë e komedisë zvicerane “Eden Fur Jeden”, që do të jepet premierë nga 1 tetori

Aktori Ridvan Murati pjesë e komedisë zvicerane “Eden Fur Jeden”, që do të jepet premierë nga 1 tetori

TV / Film
Ridvan Murati bëhet pjesë e një filmi zviceran, flet për pritshmëritë dhe xhirimet e filmit

Ridvan Murati bëhet pjesë e një filmi zviceran, flet për pritshmëritë dhe xhirimet e filmit

TV / Film
Magjia e Pri Film Fest në Prishtinë – Gjithçka nga edicioni i 11-të i festivalit që i jep dritë kryeqytetit

Magjia e Pri Film Fest në Prishtinë – Gjithçka nga edicioni i 11-të i festivalit që i jep dritë kryeqytetit

Butrint Avdyli
Ridvan Murati: Sot, më shumë se kurrë dëshiroj kurë për kancerin!

Ridvan Murati: Sot, më shumë se kurrë dëshiroj kurë për kancerin!

Yjet
Ndryshim i dukjes ndër vite: A mund t’i njihni aktorët e “O Sa Mirë”?

Ndryshim i dukjes ndër vite: A mund t’i njihni aktorët e “O Sa Mirë”?

Yjet
“Qabi” pozon i lumtur në krah të bashkëshortes dhe fëmijëve binjak

“Qabi” pozon i lumtur në krah të bashkëshortes dhe fëmijëve binjak

Yjet
Ridvan Murati flet rreth projektit filmik që do të realizojë me Edi Kastratin dhe Jeton Zogianin

Ridvan Murati flet rreth projektit filmik që do të realizojë me Edi Kastratin dhe Jeton Zogianin

Nol Elshani
E kemi parë në rolin e burrneshës, por këtë herë ‘Xhbanja’ vjen sensuale dhe e bukur (Foto/Video)

E kemi parë në rolin e burrneshës, por këtë herë ‘Xhbanja’ vjen sensuale dhe e bukur (Foto/Video)

Yjet
‘Llukmani’ në rolin e stilistit të flokëve (Foto)

‘Llukmani’ në rolin e stilistit të flokëve (Foto)

TV / Film
Aktor i “Thaterfalle” të Baselit: “Qabi” flet rreth angazhimeve në ‘O sa mirë’

Aktor i “Thaterfalle” të Baselit: “Qabi” flet rreth angazhimeve në ‘O sa mirë’

TV / Film
Aktorët e “O Sa Mirë” në derbin e madh të futbollit italian (Foto)

Aktorët e “O Sa Mirë” në derbin e madh të futbollit italian (Foto)

Yjet
“O Sa Mirë” sjell situata komike edhe në episodin e 96-të (Video)

“O Sa Mirë” sjell situata komike edhe në episodin e 96-të (Video)

TV / Film
Prej Zvicrës në serialin “O sa mirë”

Prej Zvicrës në serialin “O sa mirë”

TV / Film