0Shares

Ajo është një ndër aktoret më seksi të serialit ‘O sa mirë’, i cili po po vazhdon rrugëtimin e suksesshëm.

Dhe për këtë ka marr edhe rolin e ‘Misit të klasës’ dhe menjëherë ka marr komente pozitive nga publiku.

Mirëpo, aktorja para se të bëhej aktore është njohur më shumë si protagoniste e shumë spoteve të këngëtarëve shqiptarë dhe kjo në saje të së qeni edhe modele.

Ndryshe, ajo në një intervistë për mediat shqiptare nuk e ka mohuar, por as pohuar spekulimet se është në lidhje me djalin e presidentit Hashim Thaç, Endritin. /Telegrafi/

Fotot më poshtë janë realizuar nga Arbër Maloku

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)