LAJMI I FUNDIT:
Arta Nitaj

Arta Nitaj

390 Artikuj

Info

Arta Nitaj është një influencere, aktore dhe prezantuese e njohur me prejardhje nga Peja.

Ajo fitoi famë falë rolit të saj si ‘Xhesika’ në hit-serialin vendor “O Sa Mirë”.

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Po Flitet
Arta Elezaj me dedikim të veçantë për Arta Nitajn në ditëlindjen e 27-të

Arta Elezaj me dedikim të veçantë për Arta Nitajn në ditëlindjen e 27-të

Yjet
Arta Nitaj vë në pah gjoksin me dekoltenë e hapur gjatë pushimeve në Bodrum

Arta Nitaj vë në pah gjoksin me dekoltenë e hapur gjatë pushimeve në Bodrum

Yjet
Arta Nitaj me pushime në një tjetër vend luksoz

Arta Nitaj me pushime në një tjetër vend luksoz

Yjet
Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit, ndërsa ekspozon linjat e trupit

Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit, ndërsa ekspozon linjat e trupit

Yjet
Arta Nitaj publikon pamje atraktive të Arta Elezajt në Instagram

Arta Nitaj publikon pamje atraktive të Arta Elezajt në Instagram

Yjet
Nuk mbarojnë pushimet luksoze për Arta Nitajn – tani në Greqi

Nuk mbarojnë pushimet luksoze për Arta Nitajn – tani në Greqi

Yjet
Pas pushimeve në Spanjë e Shqipëri, Arta Nitaj tani relaksohet në Santorini

Pas pushimeve në Spanjë e Shqipëri, Arta Nitaj tani relaksohet në Santorini

Yjet
Arta Nitaj merr vëmendje me pozat provokuese nga palestra

Arta Nitaj merr vëmendje me pozat provokuese nga palestra

Yjet
Arta Nitaj vazhdon të ngacmojë ndjekësit me pozat joshëse nga pushimet

Arta Nitaj vazhdon të ngacmojë ndjekësit me pozat joshëse nga pushimet

Yjet
Arta Nitaj shfaq rezultatet që ka arritur me ushtrime në palestër

Arta Nitaj shfaq rezultatet që ka arritur me ushtrime në palestër

Yjet
Arta Nitaj me pushime në jug të Shqipërisë

Arta Nitaj me pushime në jug të Shqipërisë

Yjet
Arta Nitaj shfaqet e ‘nxehtë’ nga pushimet, ekspozon linjat trupore në bikini

Arta Nitaj shfaqet e ‘nxehtë’ nga pushimet, ekspozon linjat trupore në bikini

Yjet
U tha se bëri shaka me faljen e namazit, Arta Nitaj kërkon falje publike: Jam besimtare e palëkundur e fesë islame

U tha se bëri shaka me faljen e namazit, Arta Nitaj kërkon falje publike: Jam besimtare e palëkundur e fesë islame

Yjet
Butrint Imeri e fshin videon ku Arta Nitaj me shaka tha se po e bënte faljen e namazit të sabahut

Butrint Imeri e fshin videon ku Arta Nitaj me shaka tha se po e bënte faljen e namazit të sabahut

Yjet
Me lëvizje provokuese para pasqyrës, Arta Nitaj shfaqet në super formë

Me lëvizje provokuese para pasqyrës, Arta Nitaj shfaqet në super formë

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Yjet
Arta Nitaj shfaqet në top formë nga imazhet e radhës nga Spanja

Arta Nitaj shfaqet në top formë nga imazhet e radhës nga Spanja

Yjet
Arta Elezaj feston ditëlindjen në Ibiza, Arta Nitaj e befason që në orët e hershme

Arta Elezaj feston ditëlindjen në Ibiza, Arta Nitaj e befason që në orët e hershme

Yjet
Arta Nitaj duket tërheqëse në paraqitjen nga pushimet në Ibiza

Arta Nitaj duket tërheqëse në paraqitjen nga pushimet në Ibiza

Yjet
Nga pushimet në Spanjë – Arta Nitaj mahnit me format trupore

Nga pushimet në Spanjë – Arta Nitaj mahnit me format trupore

Yjet
Arta Elezaj dhe Arta Nitaj me pushime në Spanjë

Arta Elezaj dhe Arta Nitaj me pushime në Spanjë

Yjet
Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Yjet