LAJMI I FUNDIT:

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Arta Nitaj (Foto: Instagram)

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së saj të parë.

Lajmi për shtatzëninë e saj erdhi pas spekulimeve të shumta dhe është bërë zyrtarisht i njohur përmes një prej kronikave të përjavshme të emisionit të njohur “Prive”, duke konfirmuar zërat që qarkullonin prej kohësh për lajmin e gëzueshëm.

Arta, e cila ka qenë një figurë e njohur në industrinë e modës dhe rrjeteve sociale, ka vendosur të tërhiqet paksa nga vëmendja publike dhe të përqendrohet në jetën personale.

Burimet pranë saj kanë zbuluar se ish-aktorja e “O Sa Mirë” është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë, gjë që padyshim shton akoma më shumë emocionet dhe pritjen për ardhjen e fëmijës së saj.

Gjithashtu, Arta Nitaj raportohet të jetë zhvendosur në Tiranë, ku duket se po gëzon momentet e saj të lumtura në pritje si nënë për herë të parë.

Arta Nitaj (Foto: Arkiv)

Ky zhvillim i ri i jep fund periudhës së saj të mungesës nga syri i publikut dhe hap një kapitull të ri në jetën e saj.

Duket se modelja dhe tashmë nëna në pritje po përjeton një nga udhëtimet më të mrekullueshme të jetës dhe ia urojmë të gjitha të mirat në këtë aventurë të re. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori