LAJMI I FUNDIT:

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një personazh i ndjekur në rrjete sociale.

Reklama

Modelja, e cila në Instagram numëron afro 350 mijë njerëz, poston shpesh me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi atraktive nga pushimet në Romë të Italisë.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Zeshkania ka postuar një fotografi me një fustan të bardhë rrjetë, gjersa dukjen e kompletoi me syze dielli të mëdha dhe aksesorë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet kanë qenë të shumta, ndjekësit e së cilës e kanë përgëzuar për dukjen.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Nitaj këtë periudhë ka qenë më pak e angazhuar dhe më e tërhequr nga rrjetet sociale.

Atë gjithashtu ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori