0Shares

Dafina Zeqiri e ka reklamuar me krenari trupin e saj përmes një fotografie, e cila e shfaq atë mjaft të hollë.

“Ha shëndetshëm, ndjehu mirë, rri i fokusuar dhe ju mund të arrini…”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

Sipas Albasnapz, fansat kanë mbetur paksa të hutuar me këtë mesazh të saj, sepse nuk u ka pëlqyer shumë ajo që kanë parë në fotografi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)