0Shares

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e cila po përpiqet të ndërtojë famë mbarëbotërore, e ka “vënë veten në konkurrencë” me Monica Beluccin.

Në një set fotografik, ajo ka pozuar ngjashëm si aktorja e famshme italiane, ndërsa aspak nuk mbetet mbrapa saj (?).

Foto: Albasnapz

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)