LAJMI I FUNDIT:

Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm

Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm

Luiz Ejlli është një prej protagonistëve të këtij edicioni të Big Brother VIP Albania dhe për shumë kënd konsiderohet si një ‘fenomen’ për këtë lojë.

Reklama

Ai ka fituar simpati e pjesës më të madhe të publikut dhe ndonëse shihet si një fitues potencial i këtij viti, këngëtari shkodran prej ditësh ka deklaruar se do të sakrifikonte këtë në rast se moderatorja Kiara Tito eliminohet.

Kiara këtë javë është në një nominim të fortë përballë aktores Olta Gixhari dhe njëra prej tyre pritet të eliminohet të shtunën që vjen.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Pas këtij eliminim Luizi ka bërë një presion të vazhdueshëm që fansat e tij të votojnë për qëndrimin e Kiarës në shtëpinë e famshme, dhe se në rast që ajo eliminohet ai do të largohet bashkë me të.

Luizi dhe Kiara përloten teksa flasin për mundësinë e eliminimit të moderatores nga BBVA: Fitoje për ne të dy, unë të pres jashtë
Lexo po ashtu Luizi dhe Kiara përloten teksa flasin për mundësinë e eliminimit të moderatores nga BBVA: Fitoje për ne të dy, unë të pres jashtë

Por, gjatë një diskutimi të fundit me Kristin, Luizi u duk se ka reflektuar teksa tha se ishte emocional kur dha deklaratën për t’u larguar.

@luizejllibig #fypシ #fyp #meluizin #luizejlli #luizejllibig #luizejllibigbrothervip #online #ypfッ #kosovo #albania #bigbrotheralbaniavip #bigbrother #bigbrothervipalbania #shop #viral ♬ suono originale – LuizEjlli

“Ia marrë unë hakun Kiarën, publiku e do atë përballë Oltës, publiku më do mua vetëm, problem është ky me këtë presion unë i bëjë presion Kiarës kur të dalim jashtë, asaj do i thonë gjithmonë që prej teje doli Luizi, fola se isha emocional, nuk kam çfarë bëjë duhet ta pranoj realitetin”, u shpreh Luizi.

Në anën tjetër edhe Kiara ka insistuar që Luizi duhet të vazhdojë rrugëtimin e tij dhe të luftoj për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori