LAJMI I FUNDIT:
Katy Perry

Katy Perry

213 Artikuj

Orlando Bloom nxiton në skenë për të zbërthyer fustanin e të fejuarës Katy Perry, pasi ajo zbuloi se nuk mund të merrte frymë

Orlando Bloom nxiton në skenë për të zbërthyer fustanin e të fejuarës Katy Perry, pasi ajo zbuloi se nuk mund të merrte frymë

Yjet
Angelina Jolie paraqitet bashkë me të bijën Zahara në eventin e Variety’s “Power Of Women”

Angelina Jolie paraqitet bashkë me të bijën Zahara në eventin e Variety’s “Power Of Women”

Yjet
Trendi më i ri i bukurisë: Fytyrë pa vetulla!

Trendi më i ri i bukurisë: Fytyrë pa vetulla!

Estetikë
Moment biondesh: Pse yjet si Kim po zbardhin vetullat?

Moment biondesh: Pse yjet si Kim po zbardhin vetullat?

Estetikë
Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Yjet
Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj

Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj

Yjet
Katy Perry falënderon ish-in e burrit të saj për ndihmën në largimin e akneve

Katy Perry falënderon ish-in e burrit të saj për ndihmën në largimin e akneve

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Yjet e veshura më së miri ndër vite në tapetin e kuq të Grammy

Modë
Chrissy Teigen tregon se e ofendoi aksidentalisht Katy Perryn pas inaugurimit të Joe Biden: U ndjeva shumë keq

Chrissy Teigen tregon se e ofendoi aksidentalisht Katy Perryn pas inaugurimit të Joe Biden: U ndjeva shumë keq

Yjet
Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini

Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini

Yjet
Katy Perry fotografohet e veshur me bikini, pasi solli në jetë fëmijën e parë

Katy Perry fotografohet e veshur me bikini, pasi solli në jetë fëmijën e parë

Yjet
Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet që u fejuan në Ditën e Shën Valentinit – nga Katy Perry deri te Liam Gallaagher

Yjet
Katy Perry tregon flokët e saj të vërtetë dhe pranon gjithçka është false

Katy Perry tregon flokët e saj të vërtetë dhe pranon gjithçka është false

Flokë dhe stil
Pas lindjes së vajzës, Katy Perry thotë se i ka ndryshuar jeta

Pas lindjes së vajzës, Katy Perry thotë se i ka ndryshuar jeta

Yjet
Yjet që shkëlqyen ndër vite me flokë neon

Yjet që shkëlqyen ndër vite me flokë neon

Flokë dhe stil
Katy Perry thotë pretendonte të bëhej Zooey Deschanel kur nuk lejonin të hynin ntë klube të natës

Katy Perry thotë pretendonte të bëhej Zooey Deschanel kur nuk lejonin të hynin ntë klube të natës

Yjet
Katy Perry rikthen stilin e vitit 2017, bëhet zeshkane me balluke

Katy Perry rikthen stilin e vitit 2017, bëhet zeshkane me balluke

Yjet
Katy Perry shfaq tiparet trupore pas lindjes së vajzës

Katy Perry shfaq tiparet trupore pas lindjes së vajzës

Yjet
Katy Perry vishet si pemë Krishtlindjesh

Katy Perry vishet si pemë Krishtlindjesh

Modë
Katy Perry me flokë të rinj, duket saktësisht si Adele

Katy Perry me flokë të rinj, duket saktësisht si Adele

Flokë dhe stil
Fansat e ngatërrojnë Katy Perry me Adele

Fansat e ngatërrojnë Katy Perry me Adele

Yjet
Katy Perry shfaqet atraktive në sezonin e ri të “American Idol”

Katy Perry shfaqet atraktive në sezonin e ri të “American Idol”

Yjet
Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Yjet
Nëntë arsye se përse e admirojmë artisten Katy Perry

Nëntë arsye se përse e admirojmë artisten Katy Perry

Yjet