LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Katy Perry është rikthyer në skenë pas një periudhë të gjatë, gjersa ka qenë duke kaluar kohë me vajzën Daisy Dove, që e ndan me aktorin Orlando Bloom.

Reklama

Fansat ishin të emocionuar për rikthimin e krijueses së hitit “I Kissed a Girl”, pasi i kishte munguar skenës prej kohësh.

Megjithatë, ajo për të cilën nuk ishin përgatitur shumë nga ndjekësit ishte të shihnin se si këngëtarja u përball me një problem të papritur në mes të një prej performancave të saj.

Foto: Screenshot/TikTok

Këtë e tregon një video që tashmë ka më shumë se 16 milionë shikime në TikTok, në të cilën artistja amerikane shihet në skenë duke pasur një problem tjetër me qepallën e djathtë, e cila befas i paralizohet.

Të gjitha lajmet nga Katy Perry
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Katy Perry

Një paralizë momentale që këngëtarja arrin ta zgjidhë por që padyshim ka lënë mjaft të impresionuar ndjekësit, të cilët nuk kanë nguruar të komentojnë momentin në rrjetet sociale, duke spekuluar se mund të ketë ndonjë problem apo paralizë në fytyrë.

Katy Perry (Foto: YouTube)

Këngëtarja ka tentuar ta kontrollojë duke bërë prekje në sy.

Të tjerë, nga ana e tyre, besojnë se “vetëm” është një blefarospazmë, një tkurrje e pavullnetshme dhe e përsëritur e muskulit orbicularis oculi që mund të shkaktojë përkohësisht qëndrime dhe lëvizje jonormale, zakonisht në qepallën e sipërme.

Kjo thuhet se është produkt i stresit dhe i lodhjes dhe megjithëse nuk mund të parandalohet, është e mundur të shkoni te një specialist për të përjashtuar çdo lloj sëmundjeje tjetër të syrit apo neurologjike. /Telegrafi/

@doffoficial Katy Perry pasó un incómodo momento cuando se le cerró un ojo y ya no lo pudo controlar | #fyp #ultimahora #katyperry #concierto #doff ♬ sonido original – DOFF.

Në trend Magazina

Më shumë
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Kalo në kategori