LAJMI I FUNDIT:
Katy Perry

Katy Perry

213 Artikuj

Katy Perry po kërkon të largohet nga roli i gjyqtares në “American Idol” pas gjashtë sezoneve

Katy Perry po kërkon të largohet nga roli i gjyqtares në “American Idol” pas gjashtë sezoneve

Yjet
Katy Perry u bë virale pasi nuk mund ta gjente vendin e saj, pastaj pothuajse u rrëzua pas ceremonisë së kurorëzimit të Charles III

Katy Perry u bë virale pasi nuk mund ta gjente vendin e saj, pastaj pothuajse u rrëzua pas ceremonisë së kurorëzimit të Charles III

Po Flitet
Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Yjet
Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Yjet
Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Yjet
Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Yjet
Katy Perry e penduar pasi refuzoi për të bërë një këngë me Billie Eilishin disa vite më parë

Katy Perry e penduar pasi refuzoi për të bërë një këngë me Billie Eilishin disa vite më parë

Yjet
Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Muzikë
U aludua për paralizë në fytyrë – Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme

U aludua për paralizë në fytyrë – Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme

Yjet
Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Yjet
Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Yjet
Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

TV / Film
Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Modë
Pantallonat e Katy Perryt u grisën gjatë performancës në “American Idol” – këngëtarja detyrohet ta mbuloj pjesën me ngjitës

Pantallonat e Katy Perryt u grisën gjatë performancës në “American Idol” – këngëtarja detyrohet ta mbuloj pjesën me ngjitës

Modë
Katy Perry fiton apelin për të drejtën e autorit për këngën “Dark Horse”

Katy Perry fiton apelin për të drejtën e autorit për këngën “Dark Horse”

Yjet
Historia pas vathëve në formën e testit për COVID-19 të Katy Perry

Historia pas vathëve në formën e testit për COVID-19 të Katy Perry

Aksesorë
Katy Perry lanson linjën e pijeve joalkoolike: Nuk mund të pi sikur të isha në të 20-ta

Katy Perry lanson linjën e pijeve joalkoolike: Nuk mund të pi sikur të isha në të 20-ta

Yjet
Njëzet videot më të shikuara në YouTube të të gjitha kohërave

Njëzet videot më të shikuara në YouTube të të gjitha kohërave

Muzikë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Modë
Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Modë
Katy Perry feston ditëlindjen e 37-të

Katy Perry feston ditëlindjen e 37-të

Yjet
Të famshmit që kanë bileta për të shkuar në hapësirë

Të famshmit që kanë bileta për të shkuar në hapësirë

Trend