LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Këngëtarja e “California Gurls”, Katy Perry, zbuloi në një TikTok për Vogue se ajo mësoi se si të bënte një lëvizje të quajtur “syri i kukullës” – në të cilën mban njërin sy mbyllur dhe tjetrin të hapur.

Reklama

“Unë jam ulur në një karrige flokësh dhe grimi për 15 vjet”, shpjegoi Perry, 38 vjeçare.

Artistja e famshme elaboroi tutje se pjesa kur bën grimin, posaçërisht tek sytë, është ajo që e ka ndihmuar të shfaqet në një gjendje të tillë.

Foto: TikTok

Ylli i popit tha gjithashtu ndërsa demonstroi lëvizjen: “Unë mund të mbyll një sy në një kohë dhe prapë, si të ruaj të gjithë funksionin”.

U aludua për paralizë në fytyrë - Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme
Lexo po ashtu U aludua për paralizë në fytyrë - Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme

Truku i veçantë i Perryt u bë viral për herë të parë në tetor 2022, kur një video e saj duke bërë “syrin e saj të kukullës” në koncert tërhoqi vëmendjen e shumë fansave.

Foto: TikTok

Gjatë një shfaqjeje në Las Vegas, “Play”, këngëtarja e “Dark Horse” performoi dhe e bëri të dukej sikur nuk ishte në gjendje të mbante syrin e djathtë të hapur.

Në atë kohë, ajo madje e shtypi gishtin për t’i bërë të dukej sikur po përpiqej të mbante qepallën e saj që të mos i binte.

Foto: TiKTok

Reagimet e fansave varionin nga habia në konfuzion.

Disa të tjerë e konsideruan si një moment argëtues. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori