LAJMI I FUNDIT:

Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Orlando Bloom po shijon pushimet me të fejuarën e tij Katy Perry në Itali.

Reklama

Dhe aktori i famshëm tregoi fizikun e tij të tonifikuar ndërsa ngrite pesha në një jaht në Positano të hënën (22 gusht).

45-vjeçari, u sigurua që të ruante fizikun e tij teksa bënte ushtrime në jaht përpara se të argëtohej në det.

Olando veshi një palë pantallona noti të bardha derisa iu bashkua një shok për seancën e palestrës.

Ai dëshmoi përkushtimin e tij ndaj regjimit të fitnesit, ndërsa dukej se po ushtronte intensivisht dhe ngriti shtangë dore mbi kokë.

Më vonë Orlando ka shijuar pak kohë, ndërsa pushoi në det me një Katy të veshur me rroba banje.

Pushimi i tyre i fundit vjen pasi Katy tha se “sigurisht” do të donte të kishte më shumë fëmijë me të fejuarin e saj Orlando.

Gjatë bllokimeve për COVID-19, dyshja mirëpritën vajzën e tyre Daisy Dove, e cila do të festojë ditëlindjen e saj të dytë këtë javë.

Dhe në një intervistë për People, Katy zbuloi se ata ‘shpresojmë në të ardhmen’ që do të zgjerojnë familjen.

“Unë jam një planifikues. Kështu që do të shohim”, tha ajo.

Ajo dhe Orlando aktualisht jetojnë me vajzën e tyre në Montecito të Santa Barbara.

Të gjitha lajmet nga Orlando Bloom
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Orlando Bloom

Katy dhe Orlando janë fejuar që nga Dita e Shën Valentinit në 2019 kur ai i propozoi një unazë që u raportua se vlente 5 milionë dollarë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Magazina
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Ikona e Britain's Got Talent, Susan Boyle rikthehet pas 14 vitesh në skenë

Ikona e Britain's Got Talent, Susan Boyle rikthehet pas 14 vitesh në skenë

Magazina
Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Magazina
Kalo në kategori