LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj

Katy Perry ka bërë ndryshim drastik në dukje, mahnit fansat e saj
(Foto: Instagram/katyperry)

Këngëtarja e muzikës pop, Katy Perry, është sërish në qendër të vëmendjes me ndryshim e madh në dukjen e saj.

Jemi mësuar që ta shohim yllin amerikan si bionde në vitet e fundit, ndërkohë që tash ajo është shndërruar në zeshkane.


36-vjeçarja ka shpërndarë disa fotografi dhe video në rrjetet sociale duke i mahnitur fansat e saj.

(Foto: Instagram/katyperry)

Ndryshimin në dukjen e saj, Perry e tregoi në disa imazhe promovuese duke komunikuar me publikun e spektaklit amerikan ‘American Idol’, ku është anëtare e jurisë.

Katy Perry falënderon ish-in e burrit të saj për ndihmën në largimin e akneve
Lexo po ashtu Katy Perry falënderon ish-in e burrit të saj për ndihmën në largimin e akneve
(Foto: Instagram/katyperry)

I fejuari i saj, aktori Orlando Bloom, ka qenë ndër të parët që ka komentuar duke e pëlqyer imazhin e ri të Katyt. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Çiljeta zbulon se çfarë do të bënte me 100 mijë euro: Kam një detyrim ndaj djalit, pasi i shpenzova kursimet për kurimin e mamit

Çiljeta zbulon se çfarë do të bënte me 100 mijë euro: Kam një detyrim ndaj djalit, pasi i shpenzova kursimet për kurimin e mamit

Magazina
Këngëtarja me prejardhje shqiptare nderohet nga qyteti i New York-ut

Këngëtarja me prejardhje shqiptare nderohet nga qyteti i New York-ut

Magazina
Kalo në kategori