Trendi më i ri i zbardhjes së vetullave ka hyrë në skenë

Personazhet e famshme janë kryesisht ato që diktojnë trendët, kështu që ne kaluam nga trendi i vetullave të holla, te vetullat e trasha të popullarizuara, ndërsa tani kemi vërejtur diçka krejt të re në botën e Hollywoodit.

Shihni se si u rri ky trend Kim Kardashian dhe Katy Perry, transmeton Telegrafi.

Metoda e re përfshin zbardhjen e plotë të tyre me përbërjen e tenit së lëkurës.

A do të dominojë plotësisht kjo tendencë, si të tjerat, në “botën e vetullave”?

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Rezultati përfundimtar është mbresëlënës, por a na pëlqen vërtet?

Reklama

/Telegrafi/