LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre

Katy Perry dhe Orlando Bloom shijojnë pushimet me vajzën e tyre
Katy Perry dhe Orlando Bloom Foto: Daily Mail

Ata kanë qenë duke shpenzuar kohën e tyre në Venice.

Dhe Katy Perry me Orlando Bloom sigurisht që janë fotografuar nga paparacit derisa po shijonin pushimet, shkruan Daily Mail.


Këngëtarja e njohur ani pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë, u pa me një formë të mirë trupore.

Foto: Daily Mail

Ajo u vërejt duke mbajtur vajzën e tyre në krah, derisa po bëheshin gati për të shkuar në bregdet.

Ndërkaq, Orlando kishte vendosur të shfaq fizikun e tonifikuar, për të cilin stërvitet në palestër.

Foto: Daily Mail

Çifti përndryshe u shfaqën tejet të lumtur në këtë paraqitje, derisa u vërejt dashuria që kanë mes njëri-tjetrit. /Telegrafi/

Foto: Daily Mail

Në trend Magazina

Më shumë
E ngacmojnë se nuk

E ngacmojnë se nuk "di të lexojë", zbulohet problemi shëndetësor që kanë dy vëllezërit Veshaj

Magazina
Tifozët kuqezi duhet të jenë gati - tifozja bukuroshe kroate, Ivana Knoll do të jetë në ndeshjen Kroaci - Shqipëri

Tifozët kuqezi duhet të jenë gati - tifozja bukuroshe kroate, Ivana Knoll do të jetë në ndeshjen Kroaci - Shqipëri

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Magazina
Atletja më tërheqëse në botë u kualifikua në Lojërat Olimpike dhe zbuloi pagën e saj të mjerueshme

Atletja më tërheqëse në botë u kualifikua në Lojërat Olimpike dhe zbuloi pagën e saj të mjerueshme

Magazina
Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Magazina
Kalo në kategori