Ata kanë qenë duke shpenzuar kohën e tyre në Venice.

Dhe Katy Perry me Orlando Bloom sigurisht që janë fotografuar nga paparacit derisa po shijonin pushimet, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja e njohur ani pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë, u pa me një formë të mirë trupore.

Foto: Daily Mail

Ajo u vërejt duke mbajtur vajzën e tyre në krah, derisa po bëheshin gati për të shkuar në bregdet.

Ndërkaq, Orlando kishte vendosur të shfaq fizikun e tonifikuar, për të cilin stërvitet në palestër.

Foto: Daily Mail

Çifti përndryshe u shfaqën tejet të lumtur në këtë paraqitje, derisa u vërejt dashuria që kanë mes njëri-tjetrit. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Daily Mail