LAJMI I FUNDIT:

Pantallonat e Katy Perryt u grisën gjatë performancës në “American Idol” – këngëtarja detyrohet ta mbuloj pjesën me ngjitës

Pantallonat e Katy Perryt u grisën gjatë performancës në “American Idol” – këngëtarja detyrohet ta mbuloj pjesën me ngjitës

Katy Perry pësoi një mosfunksionim të gardërobës në episodin më të ri të “American Idol”.

Reklama

Ylli 37-vjeçar i muzikës pop kishte veshur një palë pantallona të kuqe lëkure dhe një bluzë po aq të ndezur me printe kafshësh kur fundet u ndanë.

Ajo po performonte hitin e saj të vitit 2010 “Teenage Dream” me kolegët e saj të jurisë, Lionel Richie dhe Luke Bryan.

Pepole siguruan një klip ekskluziv të episodit të së hënës mbrëma, i cili zbuloi fatkeqësinë.

Camila Cabello qesh me mosfunksionimin e gardërobës - 'Do të doja të kisha një makinë kohe'
Lexo po ashtu Camila Cabello qesh me mosfunksionimin e gardërobës - 'Do të doja të kisha një makinë kohe'

Katy u përkul ndërsa këndonte tekstin, dhe ishte pikërisht ky momenti kur pantallonat e saj të ngushta u ndanë, duke e ndalur performancën.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)


Ajo shoqërohej me një bluzë të ulët pa mëngë që kishte një prerje katrore që tregonte dekoltenë e bollshme.

Kim Kardashian përjetoi 'urgjencë të modës' në shfaqjen e çmimeve pas problemeve me fustanin
Lexo po ashtu Kim Kardashian përjetoi 'urgjencë të modës' në shfaqjen e çmimeve pas problemeve me fustanin

“Ata u shkatërruan”, bërtiti bashkë-prezantuesi i saj Luke përpara se Lionel të hynte dhe të thoshte, “Koncerti ka përfunduar zyrtarisht!”

Katy kërkoi ndihmë nga anëtarët e skuadrës, të cilët erdhën për të ndihmuar yllin për të mbuluar zonën e saj të ekspozuar.

Dakota Johnson mundohet ta shmang mosfunksionimin e mundshëm të garderobës me fustanin e shkurtër
Lexo po ashtu Dakota Johnson mundohet ta shmang mosfunksionimin e mundshëm të garderobës me fustanin e shkurtër

Luke gjithashtu i’u bashkua për të regjistruar këngëtaren teksa ajo bërtiste ‘nxito!’ Në fund Katy mbeti me shirit në formë T-je përgjatë të pasmeve të saj.

Perry pati një përvojë të ngjashme në vitin 2018 kur veshi një tjetër veshje të mrekullueshme në shfaqje. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Bebja këtu
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Keshilla Modë
Kalo në kategori