Për fat Kim kishte veshur Skims poshtë fustanit Skims!

“Po kemi një emergjencë të modës”, tha Kim Kardashian kur u ngrit për të drejtuar skenën në Muzeun e Artit Modern të hënën në mbrëmje.

Ylli kishte veshur një fustan lëkure nga linja e saj e ardhshme e bashkëpunimit ‘Skims x Fendi’. Por një zinxhir i hapur në pjesën e pasme – nga fundi i fustanit lart – gati zbuloi pjesën e pasme të saj në dhomë ndërsa ngrihej në këmbë, thanë burimet.

Për fat të mirë, Kardashian ishte ulur pranë bashkëpunëtorit të saj në Fendi, stilisti Kim Jones, i cili u hodh në aksion për ta mbyllur atë.

Thuhet se shoqja e tavolinës së Kardashian, Demi Moore, ishte gjithashtu gati të hidhej në garën e modës dhe të ndihmonte në mbylljen e zinxhirit.

“Do të doja të falënderoja Kim Jones, sepse sapo pata një emergjencë të vogël të modës”, tha Kardashian pasi u ngjit në skenë. “Faleminderit Zotit që kisha Skims poshtë – sepse kjo do të kishte qenë një lloj tjetër shfaqje sonte”.

Themeluesja e KKW Beauty gjithashtu i tha turmës se përpara se të lansonte linjën e saj të suksesshme të veshjeve, Skims, ajo nuk ishte mjaft dalluese për produktet që prezantonte. /Telegrafi/