LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Mbrëmë (e mërkurë) u mbajt një nga evenimentet më të mëdha të muzikës ‘country’, Country Music Association (CMA) Awards.

Reklama

Shfaqja e 55-të vjetore e çmimeve, premtoi të jetë më e madhe se kurrë pasi Shoqata e Muzikës Vendore i zvogëloi gjërat në masë të madhe vitin e kaluar në mes të pandemisë së coronavirusit.

Për natën më të madhe të muzikës country, është e përshtatshme që ikona Luke Bryan u emërua si prezantues për shfaqjen e shkëlqyer në Bridgestone Arena në Nashville, Tennessee.

Fuqia e yjeve nuk ndalet me kaq. Disa prezantuese të tjerë gjatë “CMA Awards 2021” ishin gjyqtarët e “American Idol” Katy Perry dhe Lionel Richie, Trisha Yearwood, Susan Sarandon, Kelsea Balerini dhe aktori Zachary Levi.

Më poshtë gjeni dukjet më të bukura nga mbrëmja:

Katy Perry

Jennifer Hudson

Nicole Kidman

 Miranda Lambert

Carrie Underwood

Kelsea Ballerini

Maren Morris

Rachel Smith

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori