LAJMI I FUNDIT:

Carrie Underwood

15 Artikuj

Yjet që shkëlqyen me dukjen në American Music Awards

Yjet që shkëlqyen me dukjen në American Music Awards

Modë
Axl Rose shokon fansat me dukjen e tij, operacionet e shumta plastike e kanë bërë të panjohur

Axl Rose shokon fansat me dukjen e tij, operacionet e shumta plastike e kanë bërë të panjohur

Po Flitet
Veshjet më të bukura në “ACM Awards 2022”

Veshjet më të bukura në “ACM Awards 2022”

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të CMA Awards 2021

Modë
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
ACM Awards 2020: Lista e plotë e fituesve

ACM Awards 2020: Lista e plotë e fituesve

Muzikë
Dukja e 15 yjeve të famshme pa grim

Dukja e 15 yjeve të famshme pa grim

Yjet
Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Muzikë
Dukja e 20 yjeve të famshmëve në fëmijërinë e tyre të hershme

Dukja e 20 yjeve të famshmëve në fëmijërinë e tyre të hershme

Yjet
J.LO, Ed Sheeran, Keith Urban, Post Malone do të rikrijojnë “68 Comeback Special” në nderim të Elvis Presleyt

J.LO, Ed Sheeran, Keith Urban, Post Malone do të rikrijojnë “68 Comeback Special” në nderim të Elvis Presleyt

Yjet
Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Yjet
Carrie Underwood dhe Ludacris kanë lansuar versionin audio të këngës për Super Bowl

Carrie Underwood dhe Ludacris kanë lansuar versionin audio të këngës për Super Bowl

Muzikë
Lista e fituesve në American Music Awards

Lista e fituesve në American Music Awards

Muzikë
Këto janë 11 bukuroshet e famshme që kujdesen vet për dukjen e tyre (Foto)

Këto janë 11 bukuroshet e famshme që kujdesen vet për dukjen e tyre (Foto)

Yjet
Fituesit në ceremoninë e AMA

Fituesit në ceremoninë e AMA

Muzikë