LAJMI I FUNDIT:

J.LO, Ed Sheeran, Keith Urban, Post Malone do të rikrijojnë “68 Comeback Special” në nderim të Elvis Presleyt

J.LO, Ed Sheeran, Keith Urban, Post Malone do të rikrijojnë “68 Comeback Special” në nderim të Elvis Presleyt

Në ditën që Elvis Presley kishte mbushur 84 vjet, disa yje të Hollivudit do të bashkohen, duke e nderuar me rikrijimin e “68 Comeback Special”.

Reklama

Ed Sheeran, Keith Urban, Carrie Underwood dhe shumë të tjerë do jenë mesin e emrave të shumtë që do të marrin pjesë në këtë shou.

NBC gjithashtu do t’i bashkoj edhe shumë yje të talentuara në muajin shkurt për të nderuar legjendën e vdekur, Elvis Presley.

“Dëgjova John Legend për një ditë dhe mendova se do të këndonte në mënyrë të përkryer një nga këngët e Elvisit”, tha producenti With Ehrlich.

“Pastaj Keith Urban kërkoi Post Malone për një duet në një nga këngët, ku ky ifundit automatikisht u pajtua”, shtoi ai.

Teoritë e vdekjes së “Mbretit”: Pse shumë njerëz mendojnë se Elvisi është ende gjallë?
Lexo po ashtu Teoritë e vdekjes së “Mbretit”: Pse shumë njerëz mendojnë se Elvisi është ende gjallë?

Audienca mund të pres shumë, duke pasur parasysh se kanë bashkuar emra të mëdhenj që do të punojnë së bashku për të arritur këtë projekt.

Jennifer Lopez, Alessia Cara, Yolanda Adams, Blake Shelton dhe Shawn Mendes janë disa artistë të tjerë që do të regjistrojnë këngët e Elvisit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori