Magjia e makijazhit mund të bëjë gjithçka.

Reklama

Mund të transformojë plotësisht një person dhe t’i japë atij një personalitet të ri.

Makijazhi aplikohet në mënyrën më profesionale te emrat e njohur, të cilët mundohen të duken gjithnjë bukur para publikut.

Nëntë aktorët që na kanë habitur duke luajtur role të shumta brenda një filmi Nëntë aktorët që na kanë habitur duke luajtur role të shumta brenda një filmi

Por ka disa raste ku yjet vendosën të largohen nga grimi dhe të na japin një pamje të vetvetes së tyre të bukur, por më pak magjepsëse.

Bright Side ju sjell rastet ku yjet tanë të preferuar vendosën të përballen me kamerën kur ishin të pa makijazhuar. /Telegrafi/

1. Gal Gadot

2. Jennifer Lopez

3. Britney Spears

Reklama

4. Carrie Underwood

5. Cindy Crawford

6. Drew Barrymore

7. Ivanka Trump

8. Tyra Banks

Reklama

9. Sharon Stone

10. Jessica Alba

11. Lady Gaga

12. Zoe Saldana

13. Naomi Watts

14. Gwyneth Paltrow

15. Shakira

16. Selena Gomez

17. Emilia Clarke