LAJMI I FUNDIT:
Shakira

Shakira

337 Artikuj

Info

Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur më 2 shkurt të vitit 1977.

Shakira është përzgjedhur për të këngën zyrtare të kampionatit ‘Copa America 2024’

Shakira është përzgjedhur për të këngën zyrtare të kampionatit ‘Copa America 2024’

Muzikë
Shakira befason të gjithë në Coachella, jep lajmin e madh

Shakira befason të gjithë në Coachella, jep lajmin e madh

Yjet
Shakira në lidhje me aktorin britanik 16 vjet më të ri

Shakira në lidhje me aktorin britanik 16 vjet më të ri

Yjet
Shakira zbulon arsyen se pse nuk është fanse e filmit “Barbie”

Shakira zbulon arsyen se pse nuk është fanse e filmit “Barbie”

Yjet
Shakira mban një koncert surprizë dhe falas në Times Square për mbi 40,000 fansa, turma më e madhe që është parë ndonjëherë në zonë

Shakira mban një koncert surprizë dhe falas në Times Square për mbi 40,000 fansa, turma më e madhe që është parë ndonjëherë në zonë

Muzikë
Shakira bën një goditje tjetër ndaj Gerard Pique, pas publikimit të ‘albumit të hakmarrjes’

Shakira bën një goditje tjetër ndaj Gerard Pique, pas publikimit të ‘albumit të hakmarrjes’

Yjet
Shakira mahnit me një fustan të shkurtë, në festën e publikimit të albumit të saj të shumëpritur

Shakira mahnit me një fustan të shkurtë, në festën e publikimit të albumit të saj të shumëpritur

Yjet
Shakira dhe Cardi B sjellin këngën më të re “Punteria”

Shakira dhe Cardi B sjellin këngën më të re “Punteria”

Muzikë
Shakira po shijon të qenit beqare pas ndarjes nga Gerard Pique: Duket si një rilindje për mua

Shakira po shijon të qenit beqare pas ndarjes nga Gerard Pique: Duket si një rilindje për mua

Yjet
Shakira shkakton kaos me fotografitë e reja në rrjete sociale, ku shfaqet në momente intime me një aktor të pashëm

Shakira shkakton kaos me fotografitë e reja në rrjete sociale, ku shfaqet në momente intime me një aktor të pashëm

Yjet
Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Po Flitet
“Kam sakrifikuar shumë për dashurinë”, Shakira thotë se gati hoqi dorë nga muzika që Pique të luante futboll

“Kam sakrifikuar shumë për dashurinë”, Shakira thotë se gati hoqi dorë nga muzika që Pique të luante futboll

Yjet
Shakira ndan fotografi të mrekullueshme në plazh, për të promovuar albumin e ri

Shakira ndan fotografi të mrekullueshme në plazh, për të promovuar albumin e ri

Yjet
Shakira paralajmëron albumin e parë pas shtatë vjetësh “Las Mujeres Ya No Lloran”

Shakira paralajmëron albumin e parë pas shtatë vjetësh “Las Mujeres Ya No Lloran”

Muzikë
Statuja e madhe e Shakirës u zbulua në qytetin e saj të lindjes Barranquilla

Statuja e madhe e Shakirës u zbulua në qytetin e saj të lindjes Barranquilla

Yjet
Shakira në një lidhje të re dashurie? Kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën

Shakira në një lidhje të re dashurie? Kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën

Yjet
Shakira shkëlqen me një dukje plot stil teksa merr pjesë në “Art Basel”

Shakira shkëlqen me një dukje plot stil teksa merr pjesë në “Art Basel”

Yjet
Telashet financiare të Shakiras nuk kanë fund

Telashet financiare të Shakiras nuk kanë fund

Yjet
Shakira po filmon një dokumentar që do të fokusohet në jetën e saj pas ndarjes nga Gerard Pique

Shakira po filmon një dokumentar që do të fokusohet në jetën e saj pas ndarjes nga Gerard Pique

Yjet
Shakira flet për jetën e re në Miami: Kurrë nuk i kam parë fëmijët e mi më të lumtur

Shakira flet për jetën e re në Miami: Kurrë nuk i kam parë fëmijët e mi më të lumtur

Yjet
Nuk ka qetësi për Shakiran, këngëtarja udhëton me urgjencë për në Kolumbi pas problemeve shëndetësore të nënës së saj

Nuk ka qetësi për Shakiran, këngëtarja udhëton me urgjencë për në Kolumbi pas problemeve shëndetësore të nënës së saj

Yjet
Shakira përfshihet në polemika të reja, publikohen pamjet kur truproja e saj largon me forcë fansin që tentoi t’i afrohej asaj

Shakira përfshihet në polemika të reja, publikohen pamjet kur truproja e saj largon me forcë fansin që tentoi t’i afrohej asaj

Yjet
Shakira: Muzika më ka shpëtuar, nuk e mendova se kisha kaq shumë forcë të brendshme për të kapërcyer disa faza të jetës

Shakira: Muzika më ka shpëtuar, nuk e mendova se kisha kaq shumë forcë të brendshme për të kapërcyer disa faza të jetës

Yjet
Shakira mahnit me paraqitjen në Miami e veshur me një fustan të shkurtër lëkure dhe çizme të gjata

Shakira mahnit me paraqitjen në Miami e veshur me një fustan të shkurtër lëkure dhe çizme të gjata

Yjet