LAJMI I FUNDIT:

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards mbajti shfaqjen e 46-të më 15 nëntor 2020.

Për nder të shfaqjes së vlerësuar – e cila këtë vit u drejtia nga Demi Lovato – po kthehemi në kohë një dekadë më parë për të parë se çfarë kishin veshur të gjithë yjet, duke filluar me Kaley Cuoco.

Aktorja dhe kasta e saj morën në shtëpi një çmim për komedinë e preferuar televizive për shfaqjen e tyre “The Big Bang Theory” në janar 2010.

Kaley kishte veshur një fustan të zi me shkëlqim që ishte me rrip në bel. Ajo e kombinoi fustanin me taka të zeza dhe çantë të zezë.

Më poshtë mund të shihni se çfarë kishin veshur yjet e tjerë në People’s Choice Awards 2010:

Taylor Swift

Sofia Vergara

Demi Lovato

Carrie Underwood

Mariah Carey

Nicole Scherzinger

Jessica Alba

Sandra Bullock

/Telegrafi/