LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të bukura në “ACM Awards 2022”

Veshjet më të bukura në “ACM Awards 2022”

Është zhvilluar dje (e hënë) ceremonia e “American Country Music Awards 2022” (ACMs).

Reklama

Edicioni i 57-të i shumëpritur i çmimeve vjetore u organizua në stadiumin Allegiant në Las Vegas.

Admiruesit e muzikës ‘country’ panë disa nga performancat e yjeve të këtij zhanri përfshirë: Carrie Underwood, Eric Church, Jason Aldean, Luke Bryan, Thomas Rhett dhe Chris Stapleton.

Të çara, prerje dhe plot shkëlqim. Yjet guxuan të shfaqeshin me stile të çuditshme në tapetin e kaltër të shfaqjes së çmimeve të muzikës country në Las Vegas.

Më poshtë ua sjellim veshjet më të bukura të mbrëmjes:

Dolly Parton

Brooke Eden

Carrie Underwood

Kelsea Ballerini

Brittney Spencer

Maren Morris

Tenille Arts

Hillary Scott


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Për nënat
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Këshilla Estetike
Kalo në kategori