LAJMI I FUNDIT:

Yjet që shkëlqyen me dukjen në American Music Awards

Yjet që shkëlqyen me dukjen në American Music Awards

Pink, Carrie Underwood, Kelly Rowland, Dove Cameron, Bebe Rexha dhe Meghan Trainor udhëhoqën yjet në tapetin e kuq të American Music Awards të vitit 2022 në Microsoft Theatre në Los Angeles të dielën (20 nëntor).

Reklama

Autorja e hitit ‘Who Knew’, 43-vjeçarja, e cila do ta bëjë performancën e saj debutuese shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan me ngjyrë të verdhë dhe të zezë vezullues.

Me anë të takave me rripa të zinj, këngëtarja shfaqi gjithashtu tatuazhet e saj të shumta.

Pink, veshi një fustan platini i çarë nga anash dhe i hapur nga mbrapa, po ashtu kishte vendosur një buzëkuq ngjyrë bezhë.

Ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj Carey Hart, 47-vjeçar, dhe fëmijët e saj William, 11 vjeç dhe Jameson, 5 vjeç- të cilët u paraqitën mrekullueshëm në veshjet e tyre ngjyrë të zezë.

Dy herë e nominuara Carrie, 39-vjeçarja, shfaqi në mënyrë të jashtëzakonshme këmbët e saj dhe dekoltenë e saj në një fustan ngjyrë rozë pastel me një çarje anash i cili përmbante pjesë metalike me ngjyrë ari dhe hiri.

Artistja shqiptar, me famë botërore rrëmbeu vëmendje me fustanin e kuq me shumë volum që e përshtati me çizme të gjata me të njëjtën ngjyrë.

Ndërsa, Dove, 26 vjeçe, e cila është në listën për çmimin “Artisti i ri”, shfaqi fizikun në një korse të bardhë që i theksonte trupin te cilit ia kishte bashkangjitur një fund të zi dhe madhështor.

Ajo lëshoi dy gërshetat e saja të gjata para dhe zgjodhi ta bëjë grimin e syve në një forme shumë të veçantë.

Meghan Trainor shfaqi dekoltenë e saj teksa doli pa sytjena me një xhaketë ngjyrë rozë e frymëzuar nga Barbie, dhe me të poshtme të së njëjtës ngjyrë.

Joan Smalls, 34 vjeçare, dukej e mahnitshme në një fustan ngjyrë ari me një të çarë të lartë e cila i tregoi të brendshmet teksa ajo pozonte.

Fustani i saj i çarë anash ishte i kombinuar me taka të larta me po të njëjtën ngjyrë.

Ajo pozoi me muzikantin Brent Faiyaz, me të cilin ajo luajti në klipin “All Mine”.

Këngëtarja Anitta mahniti me një fustan i cili ishte zbulues në pjesën lartë dhe poashtu tregonte të pasmet e saj.

Ndërkohë, Taylor Swift, e cila përveç që shkëlqeu në kostumin prej ari, ishte gjithashtu fituesja më e madhe e natës me gjashtë çmime gjithsej. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Kylie Jenner tregon format mahnitëse trupore e veshur me një fustan ngjyrë bezhë

Kylie Jenner tregon format mahnitëse trupore e veshur me një fustan ngjyrë bezhë

Moda
A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

Këshilla Estetike
Kalo në kategori