LAJMI I FUNDIT:

Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

Katy Perry u rrëzua në episodin e së dielës të “American” Idol kur u ra nga karrigia e saj teksa kishte veshur një kostum të sirenës së famshme të filmave vizatimorë, Ariel.

Reklama

Ylli 37-vjeçar i muzikës pop ishte veshur si personazhi i Sirenës së Vogël nga përralla e famshme e “Disney”-t në spektaklin e talenteve “American Idol”, ku është anëtare e jurisë, shkruan DailyMail.

Katy kishte probleme të ecte me kostumin e ngurtë dhe u ndihmua nga kolegët e tjerë Lionel Richie, 72 vjeç dhe Luke Bryan, 45 vjeç dhe prezantuesi i spektaklit, Ryan Seacrest, 47 vjeç, teksa zuri vendin e saj në qendër të tryezës së jurisë.

Ata e futën Katyn duke përdorur një kukull dhe e ndihmuan këngëtaren të hipte në karrigen e saj.

Dikur as nuk e pranuan në audicione si konkurrente, sot Bebe Rexha e ftuar speciale si mentore për talentët e rinj në "American Idol"
Lexo po ashtu Dikur as nuk e pranuan në audicione si konkurrente, sot Bebe Rexha e ftuar speciale si mentore për talentët e rinj në "American Idol"

Ryan më pas filloi të prezantojë garuesin e parë të mbrëmjes, por prezantimi i tij u ndërpre në mes nga zhurma e një përplasjeje në tokë.

“Oh!”, vërejti Ryan ndërsa kamera tregoi Katyn të rrëzuar me bishtin e saj të sirenës të ngritur në ajër.

Luke qeshi me Katyn përpara se të bashkohej me Lionelin dhe Ryanin për ta ndihmuar atë të ngrihej.

“A je mirë? A jeni mirë?”, pyeti Ryan, ndërsa Katy u përgjigj “Po”.

“Ajo është mirë”, tha Ryan ndërsa e ngritën dhe e çuan përsëri në karrigen e saj. Publiku më pas shpërtheu me ovacione duke thënë: “Katy! Katy! Katy!”, për t’i dhënë asaj mbështetje, ndërkohë që me të dëgjuar këtë, këngëtarja filloi të buzëqeshë.

Shaka të shumta filluan të qarkullonin në Twitter lidhur me këtë ngjarje, me shumë prej përdoruesve që shkruanin me shaka se asaj duhej t’i jepej një karrige me rrota.

Katy ka qenë pjesë e jurisë gjykuese të “American Idol” që nga viti 2018. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Magazina
Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori