LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Katy Perry dhe Orlando Bloom dhuruan kostume me temë pandemike këtë Halloween.

Ylli i popit pozoi si një vaksinë e madhe anti-COVID, me të fejuarin e saj të veshur si mjek.


Perry, 37 vjeçe, e kombinoi kostumin e saj me një maskë kirurgjikale dhe atlete të kaltra, ndërsa Bloom, 44 vjeç, ishte e kombinuar me një mantel laboratori dhe sandale Crocs të bardha.


Ai e kompletoi pamjen me një stetoskop dhe një ID me emrin “Dr. Dilf.” “E vaksinova një vajzë dhe më pëlqeu”, ka shkruar ai një foto, duke etiketuar veten si Dr. Anthony Fauci.

Këngëtarja e “Firework” gjithashtu ndau kostumin e çiftit në Instagram, duke shkruar, “qëndroni të sigurt”, së bashku me një seri fotosh.

View this post on Instagram

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)


Ajo etiketoi drejtorin e saj kreativ për një kohë të gjatë, Johnny Wujek, së bashku me CDC dhe krijuesit e vaksinave Moderna, Pfizer dhe Johnson & Johnson. /Telegrafi/