LAJMI I FUNDIT:

Fiorentina

983 Artikuj

Roma fiton me rezultat komod ndaj Fiorentinës

Roma fiton me rezultat komod ndaj Fiorentinës

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma – Fiorentina

Formacionet zyrtare: Roma – Fiorentina

Serie A
Liverpooli ende nuk ka hequr dorë nga Amrabat

Liverpooli ende nuk ka hequr dorë nga Amrabat

Premier League
Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Premier League
Interi mendon largimin e Asllanit, Lazio dhe Fiorentina pas tij

Interi mendon largimin e Asllanit, Lazio dhe Fiorentina pas tij

Serie A
Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Serie A
PSG hyn në garë për Amrabat

PSG hyn në garë për Amrabat

Ligue 1
Trajneri i Marokut tregon se çfarë duhet të ndodhë me Ziyech dhe Amrabat – pas Kampionatit Botëror

Trajneri i Marokut tregon se çfarë duhet të ndodhë me Ziyech dhe Amrabat – pas Kampionatit Botëror

Premier League
Po shkëlqen me Marokun në Katar, top klubet evropiane duan transferimin e Ounahit

Po shkëlqen me Marokun në Katar, top klubet evropiane duan transferimin e Ounahit

Ligue 1
Po shkëlqen në Kupën e Botës me Marokun, Liverpooli synon transferimin e Sofyan Amrabat

Po shkëlqen në Kupën e Botës me Marokun, Liverpooli synon transferimin e Sofyan Amrabat

Serie A
Pioli u largua me lot në sy nga San Siro pasi mori një mesazh pikëllues pas ndeshjes ndaj Fiorentinas

Pioli u largua me lot në sy nga San Siro pasi mori një mesazh pikëllues pas ndeshjes ndaj Fiorentinas

Serie A
Dyshime në referim për ndeshjen në mes Milanit dhe Fiorentinës

Dyshime në referim për ndeshjen në mes Milanit dhe Fiorentinës

Serie A
Shkëlqeu Kalulu: Milan 2-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Kalulu: Milan 2-1 Fiorentina, notat e lojtarëve

Serie A
Milani triumfon në sekondat e fundit ndaj Fiorentinës, vendosi një auto-gol

Milani triumfon në sekondat e fundit ndaj Fiorentinës, vendosi një auto-gol

Serie A
Milani synon të rikthehet te fitorja në duelin me Fiorentinën – formacionet zyrtare

Milani synon të rikthehet te fitorja në duelin me Fiorentinën – formacionet zyrtare

Serie A
Juventusi mendon transferimin e qendërmbrojtësit brazilian Igor

Juventusi mendon transferimin e qendërmbrojtësit brazilian Igor

Serie A
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
U raportua se pati përplasje mes drejtuesve të dy klubeve, Fiorentina me komunikatë zyrtare kërkon kërkim faljen e Interit

U raportua se pati përplasje mes drejtuesve të dy klubeve, Fiorentina me komunikatë zyrtare kërkon kërkim faljen e Interit

Serie A
Fiorentina 3-4 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lautaro

Fiorentina 3-4 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Lautaro

Serie A
Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Serie A
Interi synon fitoren e radhës te Fiorentina, formacionet zyrtare

Interi synon fitoren e radhës te Fiorentina, formacionet zyrtare

Serie A
Lukaku afër rikthimit pas lëndimit, plani i Interit për belgun

Lukaku afër rikthimit pas lëndimit, plani i Interit për belgun

Serie A
U akuzuan se shkaktuan rrëmujë në zhveshtoren e Hearts – vjen reagimi i Fiorentinës

U akuzuan se shkaktuan rrëmujë në zhveshtoren e Hearts – vjen reagimi i Fiorentinës

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-1 Juventus: Kouame dhe Perin më të mirët

Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-1 Juventus: Kouame dhe Perin më të mirët

Serie A