LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Fiorentina 2-1 Milan: Gonzalez dhe Dodo më të mirët

Notat e lojtarëve, Fiorentina 2-1 Milan: Gonzalez dhe Dodo më të mirët

Fiorentina ka arritur ta mposht Milanin me rezultat 2-1 në kuadër të javës së 25-të në Serie A.

Reklama

Nicolas Gonzalez dhe Luka Jovic shënuan për Fiorentinën, ndërsa Theo Hernandez për Milanin.

Dy lojtarët më të vlerësuar në ndeshje ishin Gonzalez dhe Dodo te Fiorentina me notën 7.5.

Lojtari me notën më të dobët ishte Pierre Kalulu (6.4).

Fiorentina me këtë fitore shkon në kuotën e 31 pikëve në vendin e 12-të, ndërsa Milani ka 47 pikë dhe mban vendin e katërt.

Notat e lojtarëve të Fioretinës dhe Milanit

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Serie A
Kalo në kategori