LAJMI I FUNDIT:

Fiorentina

983 Artikuj

Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Ligat tjera
Interi e ka seriozisht këtë vit, shkatërron Fiorentinën me katër gola

Interi e ka seriozisht këtë vit, shkatërron Fiorentinën me katër gola

Serie A
Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Premier League
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
‘Ai po pret’ –  sqarohet qëndrimi i Amrabat në mes të betejës së Manchester United dhe Liverpool për marokenin

‘Ai po pret’ – sqarohet qëndrimi i Amrabat në mes të betejës së Manchester United dhe Liverpool për marokenin

Premier League
Liverpooli planifikon dy blerje të tjera në mesfushë pas Wataru Endos

Liverpooli planifikon dy blerje të tjera në mesfushë pas Wataru Endos

Premier League
Tetë mesfushorët që Liverpooli po ndjekë për të nënshkruar pas refuzimit të dyfishtë nga Caicedo dhe Lavia

Tetë mesfushorët që Liverpooli po ndjekë për të nënshkruar pas refuzimit të dyfishtë nga Caicedo dhe Lavia

Premier League
Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Fiorentina i dërgon mesazh Manchester United për Amrabat

Fiorentina i dërgon mesazh Manchester United për Amrabat

Premier League
Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat, pritet oferta drejt Fiorentinës

Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat, pritet oferta drejt Fiorentinës

Premier League
Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Premier League
Nga Maroku e quajnë të kryer kalimin e Amrabat te Manchester United

Nga Maroku e quajnë të kryer kalimin e Amrabat te Manchester United

Premier League
Manchester United bën ofertë zyrtare për Sofyan Amrabat

Manchester United bën ofertë zyrtare për Sofyan Amrabat

Premier League
Zyrtare: Arthur i bashkohet Fiorentinës nga Juventusi

Zyrtare: Arthur i bashkohet Fiorentinës nga Juventusi

Serie A
Amrabat në listën e dëshirave të Unitedit, por nuk ka asgjë konkrete

Amrabat në listën e dëshirave të Unitedit, por nuk ka asgjë konkrete

Premier League
Jurgen Klopp zhvilloi takim sekret me shënjestrën e Manchester United

Jurgen Klopp zhvilloi takim sekret me shënjestrën e Manchester United

Premier League
E shitën Tonalin – por Milani tani ka gjetur zëvendësuesin e tij te rivali i Serie A

E shitën Tonalin – por Milani tani ka gjetur zëvendësuesin e tij te rivali i Serie A

Serie A
Roma e nxjerr në shitje Belottin, pesë skuadra pas tij

Roma e nxjerr në shitje Belottin, pesë skuadra pas tij

Serie A
Ndodhi pas 33 vitesh: Tre italianë në finale, por i humbën të gjitha – për dallim nga më herët që i kishin fituar

Ndodhi pas 33 vitesh: Tre italianë në finale, por i humbën të gjitha – për dallim nga më herët që i kishin fituar

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-2 West Ham: Paqueta e Bonnaventura më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Fiorentina 1-2 West Ham: Paqueta e Bonnaventura më të mirët në fushë

Ligat tjera
West Ham mposht Fiorentinën në minutat e fundit, fiton Ligën e Konferencës

West Ham mposht Fiorentinën në minutat e fundit, fiton Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Finalja e Ligës së Konferencës: Fiorentina – West Ham, formacionet zyrtare

Finalja e Ligës së Konferencës: Fiorentina – West Ham, formacionet zyrtare

Ligat tjera
Fiorentina – West Ham, formacionet e mundshme në finalen e Ligës së Konferencës

Fiorentina – West Ham, formacionet e mundshme në finalen e Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare