LAJMI I FUNDIT:

Fiorentina

983 Artikuj

Interi synon t’i kthehet fitores në ndeshje ndaj Fiorentinës, formacionet zyrtare

Interi synon t’i kthehet fitores në ndeshje ndaj Fiorentinës, formacionet zyrtare

Serie A
Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Serie A
Caktohen oraret e ndeshjeve të gjysmëfinaleve dhe finales në Kupën e Italisë

Caktohen oraret e ndeshjeve të gjysmëfinaleve dhe finales në Kupën e Italisë

Serie A
“Të gjitha ekipet do të eliminohen”, Cassano tallet me skuadrat e Serie A në Evropë

“Të gjitha ekipet do të eliminohen”, Cassano tallet me skuadrat e Serie A në Evropë

Serie A
Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Fiorentina 2-1 Milan: Gonzalez dhe Dodo më të mirët

Notat e lojtarëve, Fiorentina 2-1 Milan: Gonzalez dhe Dodo më të mirët

Serie A
Fiorentina mposht Milanin, fjala titull për kuqezinjtë tani është e pamundur

Fiorentina mposht Milanin, fjala titull për kuqezinjtë tani është e pamundur

Serie A
Milani synon fitoren e radhës në udhëtim te Fiorentina, formacionet zyrtare

Milani synon fitoren e radhës në udhëtim te Fiorentina, formacionet zyrtare

Serie A
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Serie A
‘Mbylle gojën… Eja këtu poshtë’ – zënka e Allegrit me tifozin e Juventusit, trajneri shpjegon arsyen

‘Mbylle gojën… Eja këtu poshtë’ – zënka e Allegrit me tifozin e Juventusit, trajneri shpjegon arsyen

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 1-0 Fiorentina

Notat e lojtarëve: Juventus 1-0 Fiorentina

Serie A
Juventusi merr fitore të vështirë në shtëpi ndaj Fiorentinës

Juventusi merr fitore të vështirë në shtëpi ndaj Fiorentinës

Serie A
Ultrasit e Fiorentinas nuk udhëtuan në ndeshjen ndaj Juves, mësohet arsyeja

Ultrasit e Fiorentinas nuk udhëtuan në ndeshjen ndaj Juves, mësohet arsyeja

Serie A
Juventusi kërkon pikët e plota ndaj Fiorentinës – formacionet startuese

Juventusi kërkon pikët e plota ndaj Fiorentinës – formacionet startuese

Serie A
Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Fiorentina mesazh Barcelonës dhe Arsenalit, të gatshëm të dëgjojnë ofertat për Amrabat

Fiorentina mesazh Barcelonës dhe Arsenalit, të gatshëm të dëgjojnë ofertat për Amrabat

Serie A
Transferimi i Amrabat: Fiorentina e tërbuar me Barcelonën dhe Xavin

Transferimi i Amrabat: Fiorentina e tërbuar me Barcelonën dhe Xavin

Serie A
Tifozët ‘mirëpresin’ Amrabat në Barcelonë pasi ky i fundit publikoi disa foto në rrjetet sociale

Tifozët ‘mirëpresin’ Amrabat në Barcelonë pasi ky i fundit publikoi disa foto në rrjetet sociale

La Liga
Fiorentina refuzoi ofertën e Barcelonës për Amrabat, lojtari merr një vendim drastik

Fiorentina refuzoi ofertën e Barcelonës për Amrabat, lojtari merr një vendim drastik

Serie A
Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Serie A
Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Serie A
Fiorentina njofton Liverpoolin dhe Atleticon se Amrabat nuk largohet në janar

Fiorentina njofton Liverpoolin dhe Atleticon se Amrabat nuk largohet në janar

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Fiorentina, shkëlqeu Dybala

Notat e lojtarëve: Roma 2-0 Fiorentina, shkëlqeu Dybala

Serie A