LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper

139 Artikuj

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid nuk fshihen më, kapen gjatë një takimi teksa shkëmbejnë puthje

Yjet
“Selfie” e famshme e ‘Oscars’ që theu rekordet në atë kohë – pas 10 vitesh quhet një mallkim për të gjithë protagonistët në foto

“Selfie” e famshme e ‘Oscars’ që theu rekordet në atë kohë – pas 10 vitesh quhet një mallkim për të gjithë protagonistët në foto

Yjet
Gigi Hadid shfaqet tejet simpatike në darkën e “Miu Miu” gjatë Javës së Modës në Paris

Gigi Hadid shfaqet tejet simpatike në darkën e “Miu Miu” gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Kanë kaluar dhjetë vjet që kur Ellen DeGeneneres publikoi selfie-n që pushtoi rrjetet sociale

Kanë kaluar dhjetë vjet që kur Ellen DeGeneneres publikoi selfie-n që pushtoi rrjetet sociale

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Yjet
Vlera neto e Bradley Cooper në 2024: Sa është paga e tij për film dhe sa ka bërë deri më tani?

Vlera neto e Bradley Cooper në 2024: Sa është paga e tij për film dhe sa ka bërë deri më tani?

Yjet
Filmi “Maestro” – një rindërtim mjeshtëror dhe vetëm kaq

Filmi “Maestro” – një rindërtim mjeshtëror dhe vetëm kaq

Filmi
Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen në premierën e filmit të tij biografik “Maestro”

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen në premierën e filmit të tij biografik “Maestro”

Yjet
Gjest human nga Bradley Cooper – bën dhe shet sanduiçe për bamirësi

Gjest human nga Bradley Cooper – bën dhe shet sanduiçe për bamirësi

Yjet
Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Yjet
Mes thashethemeve për romancë, Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shihen në një takim romantik

Mes thashethemeve për romancë, Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shihen në një takim romantik

Yjet
Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper u prezantuan me njëri-tjetrin nga ish-partnerja e aktorit Irina Shayk

Yjet
Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Yjet
Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Yjet
Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

TV / Film
Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Yjet
Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Po Flitet
Cooper: 19 vite pa pije dehëse, kam pasur shumë fat

Cooper: 19 vite pa pije dehëse, kam pasur shumë fat

Po Flitet
“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

“Kam pasur disa vite të çmendura”- Bradley Cooper flet për varësinë e tij nga droga dhe alkooli

Yjet
Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady

Ish-partneri i Irina Shayk, Bradley Cooper i shqetësuar për romancën e re të saj me Tom Brady

Yjet