LAJMI I FUNDIT:

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre
(Foto: GrosbyGroup)

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë duke i vazhduar pushimet e tyre në Venecia dhe tani atyre iu është bashkuar edhe vajza e tyre, Lea De Seine.

Pavarësisht zërave për një lidhje me ish-lojtarin e NFL-së, Tom Brady, modelja e njohur vendosi t’i kalojë pushimet me ish-partnerin e saj, aktorin e famshëm dhe vajzën e tyre gjashtëvjeçare.

Paparacit i kanë fotografuar gjatë një shëtitjeje familjare në Venecia dhe më pas kur hynë në anije. Për atë rast, Shayk vendosi të veshë një fustan të zi, ndërsa stilin e plotësoi me syze dielli dhe kapele.


(Foto: BackGrid)

Aktori i njohur ka zgjedhur një stil të rëndomtë të veshjes, duke veshur një këmishë të bardhë dhe pantallona ngjyrë hiri për këtë rast. Megjithatë, mediat vunë në dukje lidhjen e ngushtë mes ish-partnerëve, sepse Cooper e mbante vazhdimisht çantën e saj dhe i qëndronte pranë, si dhe e ndihmonte kur hynte në anije.

“Djali i ëndrrave” - Irina Shayk e entuziazmuar për lidhjen e re me Tom Bradyn
Lexo po ashtu “Djali i ëndrrave” - Irina Shayk e entuziazmuar për lidhjen e re me Tom Bradyn

Mediat e huaja shkruajnë se Cooper ndodhet në Venecia për ta kontrolluar vizionin dhe zërin e filmit të tij të ri, “Maestro”, i cili do të shfaqet në Festivalin e Filmit në Venecia, por për shkak të grevës së aktorëve të Hollywoodit, ai nuk do të jetë në premierë. /Telegrafi/

(Foto: BackGrid)

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori