LAJMI I FUNDIT:

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper së fundmi shijuan një darkë së bashku në New York.

Sipas fotove të marra nga Daily Mail, modelja 28 vjeçe dhe aktori i “A Star Is Born”, 48 vjeç, darkuan në Via Carota para se të largoheshin së bashku në të njëjtin automjet.

Për daljen, Hadid tregoi këmbët e saj të tonifikuara me një mini-fund të errët, një bluzë të bardhë dhe një xhaketë lëkure kafe.


Nga ana tjetër, Cooper, u vesh thjeshtë me një palë xhinse dhe një bluzë të kaltër, duke promovuar Fondacionin One Tribe nën një këmishë me kuadrate dhe të zbërthyera.

Ai kishte gjithashtu një kapelë bejsbolli që shfaqte gjithashtu simbolin e fondacionit të lartpërmendur, i cili, sipas faqes së internetit të kompanisë , “ngre ndërgjegjësimin dhe lufton vetëvrasjen duke fuqizuar veteranët, reaguesit e parë, punonjësit e vijës së parë mjekësore dhe familjet e tyre përmes terapive tradicionale dhe jotradicional”.

Ylli i “Hangover” së fundmi u përfol për lidhje me Huma Abedin, me të cilin filloi të takohej pasi të dy morën pjesë në Met Gala 2022.

Para kësaj, Cooper ishte në një lidhje katërvjeçare me Irina Shayk, e cila është nëna e vajzës së tij 5-vjeçare, Lea De Seine.

Dyshja u ndan në vitin 2019, por kanë mbajtur një marrëdhënie të shkëlqyer bashkëprindërore.

Ndërkohë, Hadid së fundmi ishte i lidhur me Leonardo DiCaprio.

Hadid dhe ylli i “Titanic”, 48 vjeç, u lidhën vjeshtën e kaluar, por romanca e tyre me sa duket u shua deri në dhjetor 2022.

Të gjitha lajmet nga Gigi Hadid
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gigi Hadid

Një burim i tha PageSix në atë kohë se marrëdhënia me DiCaprion nuk u bë kurrë shumë “serioze” për shkak të orareve të tyre kontradiktore.

Megjithatë, gjatë pjesës së parë të vitit 2023, Hadid dhe aktori i “Wolf of Wall Street” ishin shoqëruar, duke përfshirë në Hamptons në korrik, kur një burim na tha ekskluzivisht se “ata janë bashkë”.

DiCaprio që atëherë ka vazhduar me modelen 25-vjeçare Victoria Ceretti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori