LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po bëhen shumë shpejt seriozë në marrëdhënien e tyre

Gjërat po ecin shpejt për çiftin e ri Gigi Hadid dhe Bradley Cooper.

Dyshja e bukur u panë së bashku në një darkë në “Via Carota” më 5 tetor dhe kanë dalë disa herë që atëherë, shkruan Page Six.

“Po bëhet serioze shumë shpejt,” na thotë një burim. “Ata janë bashkë çdo ditë.”


TheImageDirect.com

Sipas burimit tonë të brendshëm, Cooper tërhiqet jo vetëm nga bukuria e supermodeles, por edhe nga truri i saj.

“Ai e gjen atë intelektualisht interesante”, thotë burimi.

TheImageDirect.com

Cooper u pa duke u takuar me Hadid pas darkës së shoqeve të saj të shtunën në mbrëmje me Taylor Swift, Selena Gomez, Brittany Mahomes, Sophie Turner dhe Cara Delevingne.

Modelja, 28 vjeçe, dhe aktori i “Maestro”, 48 vjeç, u fotografuan duke lënë vendin vetëm për anëtarët elegantë “Zero Bond” në orën 3 të mëngjesit, të dielën në mëngjes.

TheImageDirect.com

Të mërkurën, ata po kapeshin për dore në “Teatrin Lucille Lortel”, ndërsa shihnin “Danny and the Deep Blue Sea”, shfaqjen e re plot zhurmë me Aubrey Plaza dhe Chris Abbott, në New York.
Burimi ynë na thotë se gjërat po shkojnë aq mire sa mund të ketë një të ardhme.

“Bredley po plaket”, thotë burimi. “Në një moment ai mund të thotë: “Më pëlqen të ngrihem dhe të shoh fytyrën e saj dhe të pi një filxhan kafe me të”.

TheImageDirect.com

Cooper ishte i martuar me Jennifer Esposito në vitin 2006 për më pak se një vit. Ai ndan një vajzë me modelen ruse dhe ish-partneren, Irina Shayk. /Telegrafi/

TheImageDirect.com

Në trend Magazina

Më shumë
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Magazina
Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Magazina
Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Magazina
Kalo në kategori