LAJMI I FUNDIT:

Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Mes pretendimeve për romancë, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shihen sërish në shoqëri të njëri-tjetrit

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper janë parë bashkë për herë të dytë në ditët e fundit, duke ndezur thashethemet se ata mund të jenë në një lidhje.

Modelja 28-vjeçare e “Versace” dhe aktori 48-vjeçar i “A Star Is Born” u panë duke mbërritur në New York pas asaj që dukej si një fundjavë jashtë qytetit.

Ata dukeshin në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit, Bradley i buzëqeshi Gigit pasi e dërgoi atë me SUV-in e tij të zi Mercedes-Benz në apartamentin e saj me bagazhe, përpara se të kthehej në shtëpinë e tij.


Ajo veshi një bluzë bezhë të futur në xhinse të zeza të zbehura me balet të zeza teksa mbante një çantë të vogël prej fildishi, ndërsa aktori ishte veshur me kapele, bluzë, xhinse dhe atlete.

Ndërsa Bradley mbante një çantë shpine të zezë dhe një çantë gjatë natës, dashuria e tij e re ishte me një çantë e madhe “Louis Vuitton” dhe një çantë “Prada”.

Dukej se nuk kishte njeri tjetër në makinë, gjë që la të kuptohej se dy yjet kishin shijuar një udhëtim romantik vetëm me njëri-tjetrin.

Gigi ka pasur një jetë interesante dashurie. Kur ishte ende adoleshente, ajo u dashurua me Cody Simpson. Më pas ajo u takua me Joe Jonas dhe Tyler Cameron.

Modelja ka një fëmijë Khai, tre vjeçe, me ish të dashurin Zayn Malik.

Gigi dhe Zayn ishin një çift i fuqishëm, të cilët madje pozuan së bashku për “Vogue” përpara se të ndaheshin përgjithmonë në tetor 2021.

Së fundmi, ajo dukej se po bëhej serioze me Leonardo DiCaprio, por aktori tani ka nisur një romancë me modelen italiane 25-vjeçare, Vittoria Ceretti.

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë
Lexo po ashtu Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi ishte në të njëjtat sfilata në Milano me Vittoria duke krijuar një situatë të vështirë.

Ndërkohë, Cooper duket se ka një miqësi të shëndetshme dhe të ngushtë me nënën e vajzës së tij Irina Shayk, e cila tani është në lidhje me ish-in e Gisele Bundchen, Tom Brady.

Bradley ka qenë më parë në lidhje edhe me Renee Zellweger, Isabella Brewster dhe Suki Waterhouse.

Ai ishte i martuar një herë, me Jennifer Esposito nga 2006 deri në 2007. /Telegrafi/