LAJMI I FUNDIT:

Gjest human nga Bradley Cooper – bën dhe shet sanduiçe për bamirësi

Gjest human nga Bradley Cooper – bën dhe shet sanduiçe për bamirësi
Bradley Cooper

Aktori i Hollywoodit, Bradley Cooper, befasoi fansat e tij pasi u pa duke punuar në qendër të New Yorkut duke shitur sanduiçe.

Cooper bënte dhe shiste sanduiçe në West Village Market, i ndihmuar nga Danny DiGiampietro dhe Seth Braunstein nga ‘Angelos’ Pizzeria’.

Kjo ndodhet në qytetin e tij të lindjes, Filadelfia, ndaj ai vendosi të “përveshë mëngët” dhe të punojë në një kamion ushqimor.


Foto: X

DiGiampietro postoi detajet nga profilet e tij në rrjetet sociale dhe vuri në dukje se Bradley është natyrshëm i talentuar për ‘ushqimet e shpejta’.

Të gjitha lajmet nga Bradley Cooper
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bradley Cooper

U shfaqën edhe disa mikesha të njohura të aktorit, pikërisht Laura Dern, Gigi Hadid, me të cilën thuhet se aktori në një lidhje dashurie.

Foto: X

Sanduiçët kushtojnë afro dhjetë euro dhe të gjitha fondet e mbledhura shkojnë për bamirësi, domethënë ushqim për ata që kanë nevojë.

Kjo nuk është hera e parë që ylli i “A Star Is Born” bën veprime të tilla, pasi shquhet për anën e tij humane.

Foto: X

Aktorë të tjera që kanë ndihmuar në këtë aspekt janë: Drew Barrymore, Ryan Reynolds, Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, George Clooney etj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori