LAJMI I FUNDIT:

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper shfaqen tejet të lumtur, teksa dalin së bashku në New York

Gigi Hadid dhe i dashuri i saj Bradley Cooper ishin fotografia e lumturisë, teksa dolën së bashku në New York të enjten.

Çifti, të cilët së fundmi u panë të kapur për dore në Londër, u buzëqeshën gjerësisht teksa shëtisnin nëpër një rrugë së bashku në Midtown Manhattan.

Gigi 28-vjeçare, ndoqi Bradleyn 49-vjeçar, poshtë kryqëzimit dhe dukej elegante si zakonisht në pamjen e saj në modë, shkruan DailyMail.


Mbretëresha e pasarelave hodhi një xhaketë lëkure në modë mbi një bluzë të bardhë të thjeshtë, të vendosur në xhinse të zeza me rrip.

Ajo kishte rregulluar flokët në një topuz të çrregullt, ndërsa kishte mbathur këpucë elegante të zeza.

Bradley udhëhoqi rrugën dhe kishte veshur një xhaketë të zezë mbi një triko të kuq. Ai e përfundoi dukjen me një palë xhinse blu. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori