LAJMI I FUNDIT:

Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Irina Shayk nuk është aspak e lumtur për marrëdhënien e re të Bradley Cooper me Gigi Hadid

Ish-i i Bradley Cooper, Irina Shayk nuk është e emocionuar për marrëdhënien e tij me Gigi Hadid, thotë një burim për Page Six.

“Irina nuk është e lumtur që Bradley është në lidhje me një modele tjetër, por me një më të re, kjo e zuri në befasi”, thotë një burim.

Burimi vuri në dukje se Shayk, 37 vjeç, duket se ka shfrytëzuar çdo mundësi për t’u kapur nga paparacët – madje u shfaq në formën më të mirë kur ecnin vajzën e tyre gjashtëvjeçare në shkollë.


Foto: GC Images

“Ajo po thotë, ‘shiko, unë jam ende tërheqëse”, thotë burimi.

Dyshja bashkë-prindërore, të cilët kanë një marrëdhënie miqësore që kur nisën të takoheshin në vitin 2015, u ndanë në vitin 2019 dhe që nga ajo kohë kanë qenë sërish të lidhur.

Burimi thotë se çiftin mund ta shohim bashkë për Halloween. Ata kanë kaluar pushimet së bashku në të kaluarën.

Të gjitha lajmet nga Gigi Hadid
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gigi Hadid

Në fund të gushtit, Shayk dhe Cooper u panë së bashku në një pushim italian të kompletuar me një fotosesion ‘topless’.

Së fundmi, modelja e “Sports Illustrated Swimsuit” u lidh në mënyrë romantike me legjendën e NFL Tom Brady këtë verë pas divorcit të tij nga Gisele Bündchen. Që atëherë ata u panë bashkë në disa raste.

Foto: Getty

Ndërkohë, Cooper, 48 vjeç dhe modelja Hadid, 28 vjeç, u panë për herë të parë së bashku më 5 tetor në qendër të qytetit Via Carota.

Ditë më vonë, ata patën një ikje fundjave së bashku me disa raporte që pretendonin se ata qëndruan në shtëpinë e Taylor Swift në Rhode Island dhe e përdorën atë si “folenë e tyre të fshehtë të dashurisë”.

Cooper dhe Hadid janë fotografuar së fundmi gjithashtu duke u përballur me shiun gjatë një shëtitjeje në New York.

Hadid ndan Khai, 3 vjeç, me ish të dashurin Zayn Malik. /Telegrafi/