LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid shijojnë një darkë në New York, ndërsa romanca e tyre vazhdon të lulëzojë

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid dukeshin shumë romantikë, teksa u panë në një darkë në New York të premten.

Ylli i “Maestro”, 49 vjeç dhe supermodelja, 28 vjeçe, të cilëve iu desh të anulonin debutimin e tyre në tapetin e kuq në festën e “Oscars Vanity Fair” shijuan një natë të rastësishme në restorantin italian “Cucina Alba” në zemër të Big Apple.

Me një xhaketë shumëngjyrëshe universiteti dhe pantallona ngjyrë kafe, regjisori i nominuar për “Oscar” dukej i pashëm ndërsa ecte disa hapa pas partneres të tij të mrekullueshme, shkruan DailyMail.


Ndërkohë, mbretëresha e pasarelave dukej çdo pëllëmbë fashioniste me xhaketën e saj të zezë të motoçikletës prej lëkure, xhupin me jakë V dhe xhinse të gjera.

Dalja vjen një javë pasi çifti dukej plotësisht i dashuruar në një darkë në Via Carota, teksa morën pjesë në një festë për ditëlindjen e yllit të Queer Eye, Antoni Porowski.

Babai i një djali ishte në formë të mirë dhe i buzëqeshur në ngjarje, tha një burim për People, duke shtuar se ai dhe Gigi ishin të lezetshëm së bashku.

“Ata dukeshin të gjithë të lumtur dhe po argëtoheshin,” tha burimi, duke shtuar se Cooper është i rregullt në restorant dhe stafi është mësuar ta shohë atë.

Kjo vjen pasi një burim i tha Us Weekly se Gigi nuk shkoi në tapetin e kuq me të dashurin Bradley Cooper në festën e “Oscars” siç ishte planifikuar të bënte, sepse duhej të kthehej në New York në minutën e fundit për punë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori