LAJMI I FUNDIT:

Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Pas pushimeve me ish-partnerin Bradley Cooper, Irina Shayk fotografohet duke shkuar në apartamentin e Tom Bradyt

Irina Shayk u fotografua duke u futur në apartamentin e Tom Bradyt në New York, dy javë pasi u pa në shoqëri të ish-it të saj Bradley Cooper.

Ish-mbrojtësi mbërriti në apartamentin e tij në Tribeca të hënën pasdite, por qëndroi në SUV-në e tij për rreth 20 minuta përpara se modelja të shfaqej veçmas.

Shayk më pas priti në SUV-in e saj me shofer për gati 10 minuta përpara se të dilte dhe të nxitonte brenda ndërtesës së mrekullueshme të banesës pasi Brady mbërriti.


Foto: SplashNews.com

Dyshja dyshohet se e kaluan pjesën tjetër të pasdites brenda.

Vizita vjen menjëherë pasi Shayk doli nga pista në Javën e Modës në New York, teksa ecte në shfaqjen e Michael Kors 2023 më herët atë mëngjes me një fustan të zi të gjatë prej lëkure dhe kadife.

Nëna e një prej tyre u fotografua e veshur me një fustan të zi me shtresa me printe leopard në apartamentin e ish-atletit – dhe ishte e njëjta pamje që kishte kur mbërriti në shfaqjen e mbushur me yje.

Foto: SplashNews.com

Takimi i kampioni të futbollit dhe Shaykut shënoi herën e parë që të dy u panë publikisht duke u shoqëruar që kur ajo u pa edhe me Cooperin.

Ylli i “Silver Linings Playbook”, 48 vjeç, dhe bukuroshja ruse, e cila kishin lidhje nga viti 2015 deri në vitin 2019, u fotografuan të lumtur pranë njëri-tjetrit gjatë pushimeve me vajzën e tyre 6-vjeçare , Lea de Seine, në Itali dy javë më parë.

Foto: SplashNews.com

Para daljes së tyre familjare, një burim i tha Page Six se aktori i “American Sniper” “nuk është i trembur” nga romanca e Shayk me Brady.

Ish-vajza e kopertinës së rrobave të banjës nga Sports Illustrated dhe babai i tre fëmijëve ndezën për herë të parë thashethemet pasi u takuan në dasmën italiane të mbushur me yje të miliarderit Joe Nahmad në qershor.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre
Lexo po ashtu Irina Shayk dhe Bradley Cooper vazhdojnë pushimet në Venecia, ku iu bashkua edhe vajza e tyre

Një muaj më vonë, dyshja u fotografuan duke bërë një festë në shtëpinë e Brady në Los Angeles – dhe ai madje u pa duke e përkëdhelur me dashuri fytyrën e saj.

Foto: SplashNews.com

Që atëherë ata kanë darkuar së bashku në një restorant sushi në të njëjtën lagje me apartamentin e ish-yllit të NFL-së në NYC dhe më vonë janë fotografuar veçmas duke dalë nga një hotel me pesë yje në Londër pas një qëndrimi të supozuar dy-ditor së bashku.

Lidhja e Brady me Shayk shënon romancën e tij të parë publike që kur u divorcua nga modelja Gisele Bundchen në tetor 2022 pas 13 vitesh martesë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Magazina
Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Magazina
Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Magazina
Kalo në kategori