LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid, mahnitin me stilin e tyre të veçantë, teksa dalin në New York

Bradley Cooper dhe e dashura Gigi Hadid shijuan një mbrëmje takimi në Broadway të shtunën.

Ylli i “Maestro” 49-vjeçar dhe modelja, 28-vjeçare, mbajtën duart me ëmbëlsi teksa po largoheshin nga shfaqja “Sweeney Todd: The Demon Berber of Fleet Street” në New York.

Ishte nata e tyre e dytë radhazi, pasi një mbrëmje më parë ata u panë duke darkuar në restorantin italian Cucina Alba në zemër të Big Apple.


Dyshja në modë u përshtatën me xhaketa lëkure të zeza të shtunën, me Bradley duke biseduar në celularin e tij teksa dilnin nga teatri.

Gigi shfaqi stilin e saj të lezetshëm me një palë pantallona ngjyrë kafe të palosur me bel të lartë dhe një bluzë ngjyrë kafe, të veshur mbi një bluzë të bardhë.

Flokët e saj të shkurta, ishin të ndara në mes dhe të stiluara drejt për këtë rast.

Gigi ka veshur një palë vathë floriri dhe një gjerdan, dhe ka veshur një buzëkuq të errët në grykë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Magazina
“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori